Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Seda Sayan yine olay oldu! Fotoşoplu fotoğrafları... - Magazin haberleri
    1

    Dün akşam Bodrum’da sahne alan Fatih Ürek, hareketli şarkılarıyla konuklarına eğlenceli dakikalar yaşattı. Sanatçı, şarkı aralarında misafirlerle sohbet etmeyi ve şakalaşmayı ihmal etmedi.

    Ürek, "Dışarıda aşırı bir trafik var ben 30 yıllık Bodrumluyum burada böyle trafik görmedim." dedi. 55 yaşındaki şarkıcı, programının bir bölümünde kendisini dinlemeye gelen yakın dostu Seda Sayan'ı sahneye davet ederek bir şarkı söylemesini rica etti.

    2

    Sayan, "Öncelikle herkesten çok özür diliyorum... beni bu gece mazur görün. Bu gece de ben eğleneyim Fatih'i dinleyeyim. Safiye Soyman burada o bize bir şarkı söylesin, hep beraber dinleyelim." demesinin üzerine Fatih Ürek, Safiye Soyman'ı çağırdı.

    "BİR AN ÖNCE ESKİ GÜNLERİMİZE GERİ DÖNELİM"

    Ahmet Kaya'ya ait bir şarkı seslendiren Soyman, "Lütfen herkes aşısını olsun, bir an önce eski günlerimize geri dönelim." diyerek sosyal mesaj vermeyi de ihmal etmedi.

    3

    Son dönemde filtreli fotoğraflarıyla sık sık gündeme gelen Sayan, mekana girmeden önce gazetecilere poz verdi. 58 yaşındaki şarkıcının paylaştığı kareler ile muhabirlerin objektiflerine yansıyan fotoğraflar arasındaki fark sosyal medyada çok konuşuldu.

    4

    Sayan'a gelen yorumlardan bazıları şöyle:

    * Yaşına göre çok genç duruyor, çok da fotoğraflarla oynamasına gerek bile yok.
    * Photoshopsuz daha iyi.
    * Karışmayın Kadırgalıya canı nasıl isterse öyle atar fotoğraflarını.
    * Endamı yeter.
    * Fark en az 40 yıl.
    * Hayaller, hayatlar.
    * Her hali güzel.
    * Bu fotoşopu biz de öğrenmeliyiz.

    5

    SEDA SAYAN ESTETİKLERİYLE KONUŞULUYOR

    Seda Sayan, son dönemde geçirdiği estetik operasyonlarla sık sık gündeme geliyor. Yaşlanmamak için elinden geleni yapan 58 yaşındaki Sayan, sunuculuğunu üstlendiği programdaki görüntüsüyle gündem olmuştu.

    6

    Sayan, en son 'Fransız Askısı' yöntemiyle yüzünü gerdirmişti. Sayan, Liplift (dudak kaldırma) işlemi de yaptırmış, burun ve dudak arasındaki mesafeyi kısalttırmıştı. Ünlü sunucunun burun ve dudağı arasındaki çöküntü sosyal medyanın diline düşmüştü.

    7

    "MERAK ETMEYİN İYİYİM"

    Seda Sayan kendisine gelen tepkilere şu yanıtı vermişti:

    Dudak liftingi yaptırdım. Ama her gün çekimim olduğu ve yaptırdığım işlemleri saklamadığım için ekrana burnumun altındaki bantla çıktım. Ekrandan görüntü alındığında acayip çirkin çıkıyor. Beni merak etmeyin iyiyim ya. İşte son halim.

    8

    GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE SEDA SAYAN'IN DEĞİŞİMİ

    Pek çok ünlü gibi Seda Sayan da yıllar içerisinde büyük değişimler geçirdi. Sayan'ın şöhretinin ilk yıllarındaki hali ile şu anki görünümü arasındaki farklılık sık sık gündeme geliyor.

    9

    7 kez nikah masasına oturan Seda Sayan ilk evliliğini 1987 yılında yaptı. İlk eşi Rıdvan Kılıç'tı. Seda Sayan bu fotoğrafta 26 yaşında.

    Sayan, daha sonra ise futbolcu Sinan Engin ile evlenmişti. Bu birlikteliğinden Oğulcan adında oğlu dünyaya geldi. Şarkıcı, 1995 yılında Sinan Engin'den boşandıktan sonra büyük değişim geçirmeye başladı.

    10

    Sayan, 25 Ağustos 1998'de Soner Yapacık'ın ile evlenmişti. Bu dönemde Sayan, uzun ve sarı saçlarına veda etmişti.

    11

    2001 yılından itibaren uzun süre sabah programı yapmaya başlayarak ekranların önünde daha çok gözüken Sayan, bu dönemde estetik operasyonlarına başladı. Seda Sayan'ın daha önce kalça ve bel bölgesinde toplanan yağları iki kez aldırdığına ilişkin haberler basına yansımıştı.

    12

    Sayan, göğüslerinden üç kez de operasyon geçirdi. Ünlü şarkıcı bununla da yetinmeyip gıdısını altırdı, kaşlarını gerdirdi. Cildine doku takviyesi yaptırdı. Sayan ayrıca, dişlerini de iki kez yaptırdı.

    13

    Şarkıcı, geçtiğimiz senelerde de YouTube kanalında yüzünü gerdirdiği anları takipçileriyle paylaşmıştı. Fatih Ürek, yakın arkadaşı Seda Sayan'ın geçirdiği operasyonları dakika dakika kameraya almıştı.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ