Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Simge Sağın, Selin Ciğerci'den 150 bin TL istedi - Magazin haberleri
    1

    Popçu Simge Sağın, arkadaşı Selin Ciğerci'yi telefonla arayarak Ciğerci'ye bir şaka yaptı.

    2

    "150 BİN TL'YE İHTİYACIM VAR"

    YouTube'da 'Bize Kaldı' programına konuk olan Sağın, Ciğerci'ye "Pandemiden dolayı sıkıntılı durumdayım, 150 bin TL'ye ihtiyacım var" diyerek borç istedi.

    Ciğerci de arkadaşına, "Hay hay, yarın sabah bankacımı arayıp hemen hallediyorum" şeklinde yanıt verdi.

    3

    "KİMSE BİLMESİN"

    Selin Ciğerci, daha sonra sözlerine şu şekilde devam etti:

    Ne zaman pandemi biter bana parsel parsel ödersin. Kimseye de söyleme, kimse de bilmesin.

    4

    Ciğerci'nin nedenini sormadan Simge Sağın'a parayı vereceğini söylemesi bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından, "Herkese Selin Ciğerci gibi dost lazım" şeklinde yorum yapıldı.

    5

    Son günlerde Çıra tarafından aldatıldığı iddiaları ile gündemde olan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'nin eşini Tolga Polat ile aldattığı ve ikilinin bir dönem aşk yaşadığı öne sürülmüştü.

    6

    Polat, geçtiğimiz günlerde Söylemezsem Olmaz programına konuşarak Selin Ciğerci ile ilişki yaşadığı süreci anlatıp, birlikte çekildikleri fotoğrafları göstermişti.

    7

    KERİMCAN'IN EVİDE BULUŞTUK

    Tolga Polat, o dönemlerle ilgili şunları söylemişti:

    *Selin ile bir süre ilişkimiz oldu. Hatta Gökhan, Selin ile konuştuğumuzu öğrenmiş geldi mekan bastı, tehdit etti.

    *Gökhan, yanında olmadığı zamanlarda görüntülü konuşuyorduk. Bir kaç kere görüştük. Kerimcan'ın evinde de buluştuk, dışarıda da görüştük.

    8

    Öte yandan eşi Gökhan Çıra'nın kendisini sunucu Melisa Emirbayer ile aldattığını öğrenen Selin Ciğerci, Emirbayer’i bulup, boğazına bıçak dayayarak "Kocama yaklaşma" diye tehdit ettiği iddia edilmişti.

    Bu olayı duyuran Seren Serengil, bunları kendisine Emirbayer’in anlattığını söylemişti.

    9

    "İFTİRA ATIYORLAR"

    Çıkan haberlere sessiz kalan Selin Ciğerci, kendisine gönderilen hakaret içerikli mesajlar sonrasında Instagram hesabının hikaye kısmından açıklama yaparak şu ifadeleri kullanmıştı:

    Kimseyle uğraşmadım ben. İftira atıyorlar. Biri çıkıyor 'Anne olamayacaksın' diyor, biri 'Cinsiyet değiştirdin' diyor. Biri de 'Aldatılması normal' deyip, yerden yere vuruyor. Ben ne yapmışım ya! Herkes kendi ahlakına, geçmişine baksın.

    10

    Ciğerci, ayrıca şunları söylemişti:

    Herkes bir kendi kapısının önünü süpürsün. Varsa bir hatam bile ben Allah'tan af diledim. İnsanlar bana 'Yazıklar olsun' diye mesajlar atıyor. Allah herkesin gönlüne göre versin. Lütfen bana iftira atmayın. Vallahi şoktayım, psikolojim bozuldu. Çıldıracağım valla. Gökhan yukarıda uyuyor. Bana gelen mesajları görseniz, inanamazsınız. Daha güçlü geleceğim. Akan gözyaşımın hesabını soracağım. Kaba kuvvetle değil, hukukla. Ah ediyorum, ömrüm boyuncu bu kurgunun, planın başında kim varsa. Allah yukarıda.

    11

    Olayın kendi kariyerini tehlikeye atmak için çıkarıldığını belirten Selin Ciğerci, ardından kendisine iftira atıldığını kanıtlamak için Melisa Emirbayer ile birlikte arabasında video çekmişti.

    Ciğerci, anlatılanların gerçek dışı olduğunu söylemişti. Bayer de videoda kandırıldığını ifade etmişti.

    12
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ