Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı'nın Bodrum tatili - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Şarkıcı Sinan Akçıl, şubat ayında ikinci kez nikah masasına oturduğu oyuncu eşi Burcu Kıratlı ile Bodrum'dan vazgeçmiyor.

    2

    Mutlu birliktelikleri süren ikili, önceki gün Türkbükü’ndeki bir plajda görüntülendi.

    3

    Beyaz ve pembe renkli bikini giymeyi tercih eden Kıratlı'nın keyfi bir hayli yerindeydi.

    4

    Sempatik tavıtlarıyla dikkat çeken ve yanlarına köpeklerini de alan Sinan Akçıl, denizde eşine şakalar yaptı.

    5

    Kısa bir süre suda vakit geçirdikten sonra odalarına geçen çift, tatilin tadını çıkardı.

    6

    TEKRAR EVLENMİŞLERDİ

    Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, Aralık 2018'de sürpriz bir şekilde Amsterdam'da evlenmiş, ancak ikili 9 ay sonra boşanmıştı. Çift, boşanmanın ardından çalkantılı ilişkilerine bir şans daha vermişti.

    Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı'ya Paris'te evlenme teklifi etmiş, çiftin evlenmesi beklenirken sürpriz bir kararla ayrılmışlardı. Bir dargın bir barışık ilişkilerine devam eden çift, sonunda şubat ayında tekrar nikah masasına oturmuştu.

    Akçıl, nikah memurunun, "Burcu Kıratlı ile evlenmeyi kabul ediyor musunuz?" sorusuna, "İkinci kez ve son kez 'Evet" diye yanıt vermişti. Baba olmak istediğini söyleyen Akçıl, bebek sözü vermişti.

    7

    2. KEZ İSTEME TÖRENİ

    Ünlü çift, yeniden aile arasında düzenlenen törenle nişanlanmıştı. Akçıl, Kıratlı’yı tekrar ailesinden istemişti.

    Burcu Kıratlı'nın kahve ikram ederken çektiği görüntülerini paylaşan Akçıl, "Işıklar altındayız diye sanma ki geleneksiz, göreneksiziz... Anlı şanlı bir isteme oldu. İlk seferinde çok konuşulmuştu, bu sefer söz sırası aşkta... Bırakın o konuşsun. Yakında" notunu yazmıştı.

    8

    Burcu Kıratlı da nişan fotoğrafını, "Bu yola daha emin adımlarla ailelerimizle ilk adımı (2. kez) attık. Aile her şeydir. Aile güçtür ve sevgidir" notuyla paylaşmıştı.

    9

    İLK GELİNLİĞİ ÇOK KONUŞULMUŞTU

    Amsterdam'daki ilk nikahta giydiği tasarımı eşi Sinan Akçıl, pek beğenmemiş, Burcu Kıratlı da, "Bir daha öyle bir modeli tercih etmem" demişti.

    10

    "YÜRÜTEMEDİK" DEMİŞTİ

    2019'da Beykoz Adliyesi Aile Mahkemesi’nde görülen dava yaklaşık 10 dakika sürmüştü. Boşanma davası sonrası yine mahkemeden ayrı ayrı çıkan ikiliden Sinan Akçıl, "Büyük aşk bitti mi?" sorusu üzerine, "Bu sevgililik gibi değil. Bir evlilik bitiyor. Çok üzgünüz. Hayırlısı olsun, yürütemedik" demişti.

    11

    "İLK KEZ TEK EŞLİYİM"

    Sinan Akçıl, geçtiğimiz aylarda konuk olduğu programdaki açıklamalarıyla uzun süre konuşulmuştu.

    Çapkın birisi olduğunu itiraf eden Akçıl, "Biz de genetik olabilir. Son ilişkime kadar bayağı çapkın bir çocuktum. İlk kez tek eşliyim diyebilirim. Ondan önce değildim. Ne yapayım yani?" demişti.

    12

    Burcu Kıratlı ile ilişkisine de değinen şarkıcı, "Şu anda Burcu ile beraberiz. Evlendik ve boşandık. Şimdi devam ediyoruz. Bizimki inatlaşmaydı. Önce bir 'Oh be' diyorsunuz, sonra tahmin ettiğim gibi olmadı. Sonra tekrar denemek istedik" şeklinde konuşmuştu.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ