Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Galatasaray Galatasaray "Tek Bilek Tek Yürek" için toplandı - Galatasaray Haberleri

    Sarı-kırmızılı kulübünün internet sitesinde yapılan açıklamaya göre, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde düzenlenen organizasyona, akademi antrenörleri ve tüm yaş kategorilerindeki altyapı takımların futbolcuları katıldı. Katılımcılar, kampanya kapsamında piyasaya sürülen "Tek Bilek Tek Yürek" yazılı sarı-kırmızılı bilekliklerle fotoğraf çektirdi.

    Futbol akademisi antrenörlerinden Taner Alpak, Galatasaray ruhunu, öğrencilerine anlatmaya çalıştıklarını belirterek, "Sarı-kırmızılı camia, kampanya sayesinde birbirine daha sıkı bir şekilde kenetlenecektir" açıklamasında bulundu.

    Antrenör Saffet Akyüz de bu kampanyayla Galatasaray'ı olması gerektiği yere taşımak için adım atıldığını kaydederek, "Galatasaray ruhunu yansıtmayı ve bu birlikteliği topluma yaymayı amaçlıyoruz. Bu birliktelik, umarım önümüzdeki yıllarda büyük başarılarla bezenir" ifadelerini kullandı.

    16 Yaş Altı Futbol Takımı oyuncusu Ozan Kabak da sahada performanslarıyla, saha dışında ise bilekliklerle takıma destek olmayı sürdürdüklerini kaydetti.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ