Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Aytaç Durak Spor Tesisleri'nde düzenlenen imza töreniyle 2 yıllık anlaşmaya imza atan Mehmet Taş, mavi lacivertli ekibe geldiği için son derece mutlu olduğunu ifade etti. Transferinin mutlu sonla bitmesiyle birlikte resmi sözleşme imzaladığı için çok sevinçli olduğunu dile getiren Mehmet Taş, şöyle konuştu:

"Adana Demirspor'un ne kadar büyük bir camia olduğunu herkes çok iyi bilir. Bu kulübün çatısı altında olmaktan son derece memnunum. Transferim için Kulüp Başkanımız Sedat Sözlü ve tüm yönetici büyüklerime teşekkür ediyorum. İnşallah yüzlerini kara çıkarmam. Ayrıca Erkan Sözeri hocamla çalışacak olmakta bana ayrı bir motive kaynağıdır."

Camianın beklentisinin farkında olduğunu söyleyen 25 yaşındaki orta saha oyuncusu, "Başkanıyla, yönetimiyle ve taraftarıyla ne kadar büyük bir kulübe geldiğimin farkındayım. Takım arkadaşlarımla ele ele verip yeni sezona en iyi şekilde hazırlanmak ve hedefimize ulaşmak için elimizden geleni yapacağız. O kadar heyecanlıyım ki şu an da duygularımı ifade etmekte zorlanıyorum. Bundan sonra bizler sahada konuşacağız." diyerek sözlerini tamamladı.