Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Temizlik Benim İşim birincisi kim oldu? sorusu bugün temizlenen son evin ardından verilen puanlarla yanıt buluyor. “En iyi temizliği ben yaparım” diyen 5 titiz, temizlik takıntısıyla nam salan, sosyal medyada herkesin sevgilisi olan Kadir Ezildi eşliğinde yarışıyor, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizliyor. Temizlik Benim İşim'de haftanın birincisi 10 bin liralık ödülün de sahibi oluyor. Temizlik Benim İşim'de bu hafta da rekabet oldukça büyük. 4 Haziran Temizlik Benim İşim haftanın finalinde yaşananlar...

TEMİZLİK BENİM İŞİM HAFTANIN BİRİNCİSİ - 4 HAZİRAN 2021

Temizlik Benim İşim'de yine kıyasıya rekabetin yaşandığı bir hafta geride kaldı. Temizlik Benim İşim'in birincisi yarışmacıların birbirlerine verdiği puanlar ve Kadir Ezildi'nin yarışmacılara verdiği puanlarla belli oluyor.

4 Haziran Temizlik Benim İşim yarışmasında bu haftanın birincisi ve 10 bin liralık ödülün sahibi Gaye Hanım oldu. Gaye Hanım engelli bir arkadaşına kazandığı parayı vererek tedavi masrafına yardımcı olmak için yarışmaya katıldığını açıkladı. Gaye Hanım'ın kazanmayı isteme sebebi herkese duygulu anlar yaşattı.

TEMİZLİK BENİM İŞİM HAFTANIN PUANLARI - 4 HAZİRAN 2021

Gaye Hanım 21 puan alarak birinci oldu.
Gülsüm Hanım 20 puan alarak ikinci oldu.
Sinem Hanım 15 puan alarak sonuncu oldu.
Özge Hanım 17 puan alarak dördüncü oldu.
Ebru Hanım 18 puan alarak üçümcü oldu.