Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Trump ile görüşen Kim Kardashian bikinili fotoğraflardan vazgeçti - Magazin haberleri
    1

    Televizyon yıldızı Kim Kardashian, kısa bir süre önce, ünlü bir avukat olan babasının izinden giderek, avukat olmaya karar verdiğini duyurmuştu.

    2

    The Cut dergisine röportaj veren Kardashian, Trump ile Beyaz Saray’da cezaevlerindeki reformlar ile konuşmak üzere bir araya gelmesiyle ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

    3

    Özellikle sosyal medyadaki fotoğraflarıyla gündemden düşmeyen Kardashian, artık Instagram'da bikinili fotoğraflar paylaşmama kararı aldığını belirterek, "Galiba bir tür evrim geçiriyorum" dedi. Kardashian bu kararında Beyaz Saray ziyaretinin etkili olduğunu ifade etti.

    4

    Beyaz Saray ziyaretinden sonra ertesi günler paylaştığı bikinili selfieleri düşünerek,'Umarım bu fotoğrafları görmezler. Gelecek hafta yine orayı ziyaret edeceğim' diye düşündüğünü söyleyen Kardashian bu nedenle 'açık fotoğraflar' paylaşmayı bırakmaya karar verdiğini söyledi.

    5

    39 yaşındaki yıldız, "Sanırım tonlarca bikinili fotoğrafımın olmasına artık eskisi kadar önem vermiyorum. Artık poz vermek için yaşamıyorum anın tadını çıkarıyorum" ifadelerini kullandı.

    6

    Artık günlük hayatında da 'daha muhafazakar' giyindiğini belirten Kardashian, "Bunun eşimin bazen 'aşırı seksi' giyindiğimi ve bundan rahatsız olduğunu söylemesiyle ilgisi var mı emin değilim... Ama günün sonunda istediklerimi yapmak konusunda bana karışmaz" dedi.