Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin VJ Bülent: İETT'ye binip havyar yemeye gittiğim günler oldu - Magazin haberleri
    1

    İHA’nın haberine göre, 14 yıl boyunca TV ve sinema ekranlarında boy gösteren VJ Bülent, "İETT'ye binip havyar yemeye gittiğim günler oldu. Bomba bir dönem yaşadım" dedi.

    2

    Eskiden yapılan müziklerin daha farklı olduğunu belirten VJ Bülent, şu cümleleri kurdu:

    3

    Eskiyle yeni arasında çok büyük fark yok. Sadece elektronik müzik yapılıyor. Ya arabesk var ya da Türk Sanat Müziği var. Ortası yok.

    4

    Pop müziği eskiden daha alaturkaydı. Mesela bir Kayahan etkisi vardı. Bir Sezen Aksu etkisi vardı. Nağmeler, gırtlaklar yapılırdı pop söylenirken. Şimdi bunlar kalmadı. Çünkü Kayahan yok artık. Sezen Aksu başka bir ekolün insanı.

    5

    Sezen Aksu, eski Sezen Aksu değil. Onun da müzik kafası değişti. O da başka şeyler yapıyor. Dünya da değişiyor. Müzik de değişiyor.

    6

    Eskiden pop müziğin lezzeti daha başkaydı. Şimdi elektronik müzik yapılıyor. Çok kötü sesi olanlar bile çok güzel söylüyormuş gibiler. Canlı söyle desen söyleyemezler.

    7

    “HAVYAR YEMEYE OTOBÜSLE GİTTİM”

    Ünlü sanatçı arkadaşlarının evine otobüsle gittiğini ifade eden VJ Bülent, şu ifadeleri kullandı:

    8

    İETT'ye binip havyar yemeye gittiğim günler oldu. Bomba bir dönem yaşadım. Yıldız Tilbe ve Hande Yener'le de çok güzel anılarımız oldu.

    9

    Benim bir aracım olmadığı için halk otobüslerine bindim. Matrak oldu benim için. Markete çıkınca bile unutulmadığımı anlıyorum. Tabii eskisi gibi değildir elbette. Televizyondan ayrılalı 14 sene geçti, insanlar hala beni tanıyor. Bu ilginç bir durum. Allah'ın bir lütfu herhalde.

    10

    Nereye kadar bilmiyorum. Bazen çok güzel ama bazen çok sıkıcı. Ben çok çok ünlü olduğum dönemde de bunu hissediyordum. Ama zaman zaman da tanınmayı çok seviyorum

    11

    "BİR EVİM VAR VE BAŞKA HİÇBİR ŞEYİM YOK"

    Primlerinin dolduğunu, emekli maaşı alabilmek için yaşının dolmasını beklediğini belirten VJ Bülent, şu ifadeleri kullanmıştı:

    12

    3 bin 600 gün dolması gerekiyormuş. Benimki 5 bin gün olmuş. Ben yaşı bekliyorum açıkçası. Yaşım dolunca emekli maaşı almaya başlayacağım. Ben SGK'dan emekli bir VJ'yim.

    13

    İşsizlik maaşı aldım. O bana devletin verdiği bir haktı. Küçük bir paraymış ama bana bereketli geldi, güzeldi. Öyle de bir dönem yaşadım. Emekli olacağımı düşünemiyordum. Bir evim var ve başka hiçbir şeyim yok

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ