Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Kültür-Sanat Sinema Winnie the Pooh: Blood and Honey konusu ne, oyuncuları kim? Winnie the Pooh: Blood and Honey ne zaman vizyona girecek?
    Sesli Dinle
    0:00 / 0:00

    Birçok insanın severek izlediği Winnie the Pooh, bu sefer hiç karşılaşmak istemeyeceğimiz bir karakter ile karşımıza çıkıyor. Yönetmenliğini Rhys Waterfield'ın yaptığı, yapımcılığını ise Scott Jeffrey'in üstlendiği filmden ilk fragman yayınlandı. İşte ayrıntılar...

    WINNIE THE POOH: BLOOD AND HONEY KONUSU NE?

    Jagged Edge Productions tarafından proje haline getirilen Winnie the Pooh;: Blood and Honey filminin konusu oldukça ilgi çekici. 100 Acre Ormanı'nda yaşayan ve Christopher Robin adlı bir çocukla arkadaşlık eden Winnie the Pooh, hayattaki en yakın arkadaşı Piglet ile bir cani olarak karşımıza çıkacak. Robin, üniversite için evden ayrılır ve bu şekilde insanlarla olan iletişiminden uzaklaşır. Bu şekilde devam eden hayatının bu evresinde bir cani haline gelir. Ormana gelen bir grup ise Winnie ve Piglett ile mücadele içersine girer.

    REKLAM

    WINNIE THE POOH: BLOOD AND HONEY OYUNCULARI KİM?

    Winnie the Pooh filminin oyuncu kadrosu şu şekilde;

    ChrisCordell

    Amber Doig-Thorne

    DanielleScott

    Maria Taylor

    Danielle Ronald

    May Kelly

    BaoTieu

    NatashaTosini

    GillianBroderick

    Craig David Dowsett

    Nikolai Leon

    WINNIE THE POOH: BLOOD AND HONEY NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

    Jagged Edge Productions tarafından projeleştirilen ve ITN Studios tarafından dağıtımı yapılacak olan Winnie the Pooh: Blood and Honey filminin net tarihi belli değil fakat 2022 yılı bitmeden vizyona girmiş olacak.

    ÖNERİLEN VİDEO
    Haberi Hazırlayan: Melis Göroğulları
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ