Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Yarın oynanacak olan UEFA Avrupa Ligi maçları öncesinde Milyonlarca futbolsever internet üzerinden "yarın hangi UEFA Avrupa Ligi maçları var?" ve "hangi maç hangi kanalda?" aramalarını yapıyor. İşte yarının maçları ve detayları...

AVRUPA LİGİ MAÇLARI

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki ikinci organizasyonu Avrupa Ligi'nin 5. haftasında yarın 24 maç oynanacak. İşte yarın oynanacak olan maçlar ve yayınlanacağı kanallar;

Avrupa Ligi'nde yarın oynanacak olan maçlar;

19.00 Astana (Kazakistan) - Villarreal (İspanya) (Tivibu Spor 2)

21.00 Viktoria Plzen (Çekya) - FCSB (Romanya) (Türkiye'de yayınlayan kanal bulunmuyor)


21.00 Lugano (İsviçre) - Hapoel Beer-Sheva (İsrail) (Türkiye'de yayınlayan kanal bulunmuyor)

21.00 BATE (Belarus) - Kızılyıldız (Sırbistan) (Türkiye'de yayınlayan kanal bulunmuyor)

21.00 Köln (Almanya) - Arsenal (İngiltere) (Tivibu Spor 3)

21.00 Salzburg (Avusturya) - Vitoria Guimaraes (Portekiz) (Tivibu Spor 82)

21.00 Atiker Konyaspor - Olympique Marsilya (Fransa) (Tivibu Spor 2, TRT 1)

21.00 Athletic Bilbao (İspanya) - Hertha Berlin (Almanya) (Tivibu Spor 4)

21.00 Östersunds (İsveç) - Zorya (Ukrayna) (Türkiye'de yayınlayan kanal bulunmuyor)

21.00 Nice (Fransa) - Zulte Waregem (Belçika) (Türkiye'de yayınlayan kanal bulunmuyor)

21.00 Lazio (İtalya) - Vitesse (Hollanda) (Türkiye'de yayınlayan kanal bulunmuyor)

21.00 Rosenborg (Norveç) - Real Sociedad (İspanya) (Türkiye'de yayınlayan kanal bulunmuyor)

21.00 Zenit (Rusya) - Vardar (Makedonya) (Türkiye'de yayınlayan kanal bulunmuyor)

21.00 Lokomotiv Moskova (Rusya) - Kopenhag (Danimarka) (Türkiye'de yayınlayan kanal bulunmuyor)

23.05 Maccabi Tel Aviv (İsrail) - Slavia Prag (Çekya) (Türkiye'de yayınlayan kanal bulunmuyor)

23.05 Partizan (Sırbistan) - Young Boys (İsviçre) (Türkiye'de yayınlayan kanal bulunmuyor)

23.05 Skenderbeu (Arnavutluk) - Dinamo Kiev (Ukrayna) (Türkiye'de yayınlayan kanal bulunmuyor)

23.05 Braga (Portekiz) - Hoffenheim (Almanya) (Tivibu Kanal 82)

23.05 Ludogorets (Bulgaristan) - Medipol Başakşehir (Tivibu Spor 2)

23.05 AEK (Yunanistan) - Rijeka (Hırvatistan) (Türkiye'de yayınlayan kanal bulunmuyor)

23.05 Milan (İtalya) - Austria Wien (Avusturya) (Tivibu Spor 3)

23.05 Everton (İngiltere) - Atalanta (İtalya) (Türkiye'de yayınlayan kanal bulunmuyor)

23.05 Olympique Lyon (Fransa) - Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) (Tivibu Spor 4)

23.05 Sheriff (Moldova) - Zlin (Çekya) (Türkiye'de yayınlayan kanal bulunmuyor)