Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Oyuncu kadrosu ve konusuyla Cumartesi akşamları Show TV'de ekrana gelen ve izleyicileri kahkahaya boğan sevilen dizi Yeni Gelin'in 35. bölüm 2. fragmanı da yayınlandı. Yayınlanan fragmanda yine macera eksik olmuyor. İşte Yeni Gelin 35. bölüm 2. fragmanı ve yeni bölüme dair detaylar.

YENİ GELİN'DE MACERA EKSİK OLMUYOR

Yapımcılığını Süreç Film/Ali Gündoğdu'nun üstlendiği, Show TV'nin kahkaha dolu dizisi "Yeni Gelin"in 35. bölüm ikinci tanıtımı yayınlandı.

Türkmen ve Müsellim’in nezarethaneye düştüğü, Bella ve Hazar’ın müşteri bulmak için Portekiz’e gitmeye karar verdiği, Baran ve Şirin cephesinde işlerin karıştığı tanıtımda Bella kaçırılıyor.

YENİ GELİN 35. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Yeni Gelin’in Cumartesi akşamı ekrana gelecek 35. bölümünde;

Bella, Esmeralda’ya daha fazla tahammül edememiş onu Bozok yöntemleriyle konaktan yollamaya karar vermiştir. Bu uğurda ceylan ürkekliğindeki yeni gelinimizin içinden adeta bir dişi aslan çıkmış, Esmeralda’yı hem Adana’ya geldiğine hem de Hazar’a yaklaştığına pişman etmiştir. Bella, evliliğini kurtarmasına kurtarmış ama aynı zamanda holdingin tek kurtuluş planını da alt üst etmiştir.

Bu planın alt üst olması Kalender’in de hayatını alt üst eder. Çünkü Kalender, Möhteber’e mecbur kalmıştır ve şirketi kurtarmak için Möhteber’in teklifine “evet” demek zorunda kalır. Sonunda resmi nikâhı Möhteber’e kıyacaktır. Bella’nın şirket için bir şeyler yapması gerekmektedir. Hem Kalender, holding için kendini feda edecektir hem de şirketin tek çıkış yolunu kendi elleriyle kapatmıştır. Bu yüzden bunu kendisi telafi edecektir.

Bella, müşterileri beklemek yerine onların ayağına gitmeye karar verir ve babası ve kocasıyla bir iş seyahati planlar. Hazar, Bella ve Kamil, iş seyahatine çıkmak üzere havalimanına giderken Bozoklardan alacağı olan Boran Ağa, herkesin planını alt üst eder. Şirin’i kaçırmayı kafasına koymuştur ve planını harekete geçirir. Boran Ağa’nın hamlesi başta Bella olmak üzere tüm konak halkının üzerine kâbus gibi çökecektir.