Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Zeynep Bastık: Düğündeki en sevdiğim kare - Magazin haberleri
    1

    Reklamcı ve aynı zamanda menajeri olan sevgilisi Tolga Akış (37) ile ilişkisini 7 Temmuz'da resmiyete döken şarkıcı Zeynep Bastık (28), önceki gün hakkında merak edilenleri anlattı.

    2

    Sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtlayan Bastık, düğündeki en sevdiği fotoğrafı paylaştı. Ünlü şarkıcı, eşinin sırtından öperken çekilen bu kareye beyaz kalp emojisi koydu.

    3

    "DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ OLARAK BİSİKLET ALDI"

    Zenyep Bastık, bir takipçisinin Akış'ın kendisine aldığı hediyeleri sorması üzerine, "Düğün hediyesini söylemeyeyim fakat doğum günü hediyesi olarak bisiklet aldı." yanıtını verdi.

    Bastık ayrıca, "Aranızda kaç yaş fark var?" sorusuna da "9" yantını verdi.

    4

    Ünlü şarkıcı, yurt dışı konserleriyle ilgili de bilgi verdi.

    Bastık, "Geçen seferden daha geniş bir yurt dışı turnesine çıkacaktım... Avrupa, Amerika, Türki Cumhuriyetler ve Rusya planım vardı. Fakat pandemi belirsizliğinden dolayı bu turneyi 2022 ilkbaharına erteledik. Ocak ayında sadece Amerika'da sahne alacağım." dedi.

    5

    NİKAHTAN BİR GÜN ÖNCE BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ

    İkili, nikah öncesi bekarlığa veda partisi düzenlemişti. Alaçatı'daki bir otelde düzenlenen davete birbirinden ünlü isimler katılmıştı. Eğlenceli kareler de sosyal medyadan paylaşılmıştı. Bastık ve Akış, akşam da partiyi sürdürdü. Çift, yakın dostlarına önce yemek verdi, ardından da müzik eşliğinde eğlenmişti.

    6

    Gündüz havuz başındaki eğlence sonrasında Bastık, akşam için göbeği açık göğüs dekolteli beyaz bir elbise giymeyi tercih etmişti.

    7

    Bastık, düğünde üç farklı gelinlik giymişti. Murat Dalkılıç ve İskender Paydaş, düğünün ardından sahne almıştı.

    İKİNCİ KEZ "EVET" DEDİ

    Zeynep Bastık, mayıs ayında reklamcı nişanlısı Tolga Akış'tan ikinci kez evlenme teklifi almıştı. Sevgilisine yine 'Evet!' yanıtını veren Bastık, gözyaşlarına hakim olamamıştı.

    8

    "İLİŞKİMİZİN BEŞİNCİ GÜNÜNDE EVLENME TEKLİFİ ETTİ"

    2018 yılında aşk yaşamaya başladığı Tolga Akış ile 2019'da nişanlanan ünlü şarkıcı, "Tolga mesleğinde öngörüsü çok yüksek biridir ama özel hayatında bu kadar öngörülü olacağını düşünmedim. Daha ilişkimizin beşinci gününde evlilik teklif etti. Ben nasıl 'Evet!' dedim, bilmiyorum. Sadece kalp ve inanmışlık... Mantık, bilinç yok." ifadelerini kullanmıştı.

    9

    "BU FOTOĞRAFA İKİ KİŞİ DAHA EKLENSİN İSTİYORUM"

    Takipçilerinin sorularını yanıtlayan Bastık, "En büyük hayaliniz ne?" sorusuna, "En başta sağlıklı ve huzurlu olmak istiyorum. Hayatlarınızın içinde uzun yıllar şarkı söyleyerek, varolmak istiyorum. Yaşamım boyunca gücümü iyiye ve iyiden yana kullanabilmek, bir gün ölüp gittiğimde arkamda kalıcı şeyler bırakabilmek ve sevgiyle hatırlanmak istiyorum. Ve bu fotoğrafa en az iki kişi daha eklensin istiyorum. Başka da bir hayalim yok." şeklinde cevap vermişti.

    10

    "ROMANTİK DEĞİLİM"

    Şarkıcı, geçtiğimiz senelerde Habertürk'e yaptığı açıklamalarda ise şu ifadeleri kullanmıştı:

    Hiç romantik değilim. Hayatımda bir defa aşık olmuşum ya da olmamışımdır. Aşk sözleri de yazıyorum ama özlem duyduğum için. Birine deliler gibi aşık olup, onun için şarkı yazmak nasıl olurdu diye düşünüp yazdığım birkaç parça var.

    Bazıları da, 'Off gerçekten böyle hissediyor olsam ya...' diye yazdığım şeyler. Bana samimi geliyor aslında çünkü özlem duyuyor ve bir gün yaşamayı istiyorsun.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ