Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Ekranların yeni dizisi 8. Gün 2. bölümüyle bu akşam izleyici karşısına çıktı. Bahar’ın annesinin adını temize çıkarmak için verdiği mücadele ve babasının Hayati olduğu gerçeğiyle yüzleşmesi bu akşamki bölüme damga vurdu. Bahar ile Ozan arasında yaşanacak yakınlaşmanın sinyalleri verildi. Dizi biter bitmez 8. Gün yeni bölüm ilk sahne yayınlandı. İşte detaylar...

8. Gün 3. bölümden ilk sahne;

8. Gün 3. yeni bölümüyle 2 Nisan Pazartesi günü izleyicinin karşısına çıkacak.

8. GÜN 2. SON BÖLÜM ÖZETİ

Şehnaz jete binmeden önceki gece, Selçuk'la yaptığı plan sayesinde yazılımın kopyasını güvenli bir yerde tutmayı başarmıştır. Yazılımı yok ettiğini söylese de Aziz inanmaz; Şehnaz'ı kızına zarar vermekle tehdit eder. Aziz'in karanlık yüzünü gören Şehnaz, tutulduğu yerden kurtulmanın yollarını arar.

Hayati'nin babası olduğu gerçeğini asla kabullenmeyen Bahar, ölen annesinin adını temize çıkarmak için kolları sıvar; öncelikle Selçuk'un izini sürecektir. Bahar istemese de Hayati ona bu yolda yardım etmeye hazırdır. Hayati, geriye kalan sınırlı ömrünü kızı için uzatmanın yollarını düşünmeye başlar. Kemal'le Hayati arasındaki husumet Bahar sayesinde bir süreliğine tatlıya bağlansa da Kemal'in Hayatiyle ilgili planları çoktan başlamıştır. Bahar, Ozan'ın başını belaya soktuğu için kendini sorumlu hisseder, Ozan iyileşmeden onu bırakmaz. Hayati Ozan'a güvenmiyordur, bu yüzden işini sağlama alır. Ozan ise Bahar konusunda Aziz'i inandırmayı başarır.