Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu: Kendisi çok yakın arkadaşım - Magazin haberleri
    1

    Barış Akarsu'nun ölümüyle ilgili sorulara verdiği yanıtlar sonrasında tepki toplayan ve ünlü şarkıcının hayatının anlatıldığı filmin kadrosundan ayrılan Aslı Bekiroğlu, Bodrum'da objektiflere yakalandı.

    2

    Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Oyuncu, önceki gün çok yakın arkadaşı olduğunu söylediği bir erkekle Yalıkavak'ta görüntülendi.

    3

    Bekiroğlu'na güneş kremini de arkadaşı sürdü. Oyuncu, erkek arkadaşıyla uzun süre güneşlendi.

    4

    Güneşlenirken sürekli telefonla konuşan Bekiroğlu, daha sonra ayağa kalkıp iskelede tur attı.

    5

    ÖZÜR DİLEDİ, PROJEDEN AYRILDI

    Aslı Bekiroğlu, iki ay önce bir ödül törenine katıldı. Bekiroğlu, kadrosunda yer alacağı Barış Akarsu'nun hayatının konu alınacağı film hakkında konuştu. Bekiroğlu, filmde Akarsu'nun kız arkadaşını Zeynep'i canlandıracağını söyledi.

    6

    ÖLÜM SORUSUNA GÜLEREK YANIT VERDİ: NE DİYEYİM BAŞI SAĞ OLSUN!

    Muhabirlerin, "Barış beyin trajik bir ölümü oldu, ne söylemek istersiniz?" sorusuna Aslı Bekiroğlu gülümseyerek, "Ne diyeyim hayatım, başı sağ olsun ne denir? Tövbe yarabbim." yanıtını verdi.

    7

    Aslı Bekiroğlu, gelen tepkilerin ardından ise Instagram hesabından açıklama yaptı. Ünlü oyuncu, özür dileyerek rol alacağı filmden ayrıldığını duyurdu.

    8

    Bekiroğlu, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

    "Katıldığım stil ödülleri davetinde, kıyafet ve stil üzerine konuşurken yakında çekimleri başlayacak olan Barış Akarsu'nun hayatını anlatan sinema filmi hakkında peş peşe sorular geldi. Proje hakkında konuşma iznim olmadığı için spoiler verme korkusuyla o an filmle ilgili soruları gülümseyerek geçiştirmeye çalışırken ortaya çıkan acemi çabam, sanatçının ve kız arkadaşının sevenleri tarafında yanlış anlaşıldı ve üzüntüyle karşılandı. İsteyeceğim en son şey böyle algılanmaktı. Çocukluğundan beri hikayesine ve anısına büyük saygı duyduğum, bu nedenle filminde yer almayı çok istediğim sanatçının yakınları ve sevenlerinden tüm samimiyetimle özür diliyorum. Filmin zarar görmemesi ve sanatçının sevenlerinin daha fazla üzülmemesi için projeden çekiliyorum."

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ