Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Bilgi Gündem Aykut Enişte filmi konusu nedir? Aykut Enişte oyuncuları kimler? Aykut Enişte ne zaman, nerede çekildi?
    1

    Yerli komedi filmi olan Aykut Enişte'nin yapımcılığını BKM imzasıyla Necati Akpınar üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Onur Bilgetay oturmaktadır. Peki, Aykut Enişte filminin konusu ne? Aykut Enişte oyuncuları kimler? İşte film hakkında merak edilen sorular ve yanıtları...

    2

    AYKUT ENİŞTE FİLMİ KONUSU NE, NEREDE ÇEKİLİYOR?

    Çekimleri Yeşilköy Havalimanı, Selimiye gibi İstanbul'un farklı semtlerinde gerçekleştirilen Aykut Enişte filmi, yalnızlığından şikâyetçi olan ve aile özlemi çeken bir adam olan Aykut'un hikâyesini konu ediyor. Aykut, evlenip yuva kurmanın hayali ile yaşayan genç bir adamdır. Sevgilisi Nurhan ile hayallerini gerçekleştirmeye adım adım yaklaşan Aykut, beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Düğüne bir hafta kala dükkânına hırsız giren Aykut, tüm birikimini kaybeder.

    Dükkâna hırsızın girmesi, sadece Aykut’un maddi kaybına neden olmaz aynı zamanda başına türlü işler açılmasına da neden olur. Dükkânın zarar tespitini yapmak için sigortadan gelen Gülşah'ın, Aykut’tan küçük bir iyilik istemesi hepsinin hayatının değişmesine neden olur. Kendi hâlinde kimsesiz bir adam olan Aykut, bir anda kendisini iki ailenin damadı olarak bulur. Aykut, içine düştüğü bu karışık durumdan kendisini kurtarmaya çalışacaktır.

    3

    AYKUT ENİŞTE OYUNCULARI KİM?

    Cem Gelinoğlu - Aykut

    Melis Babadağ - Gülşah

    Ege Kökenli - Nurhan

    Müfit Kayacan - Sadi

    Lale Başar - Şule

    Ali Erkazan - İhsan

    Özlem Çakar - Saniye

    Ferdi Sancar - Erdal

    Selen Domaç - Dilşah

    Mekin Sezer - Mithat

    Ecrin Moğultay - Sude

    Güven Hokna - Muhteşem

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ