Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon Balkan Ninnisi 4. bölüm full izle! TRT 1 Balkan Ninnisi son bölüm tek parça kesintisiz izle!
    1

    Balkan Ninnisi 4. bölüm özeti izleyilerin gündeminde yer alıyor. Vardar Nehri'nin ikiye böldüğü Taş Köprü’nün birleştirdiği Üsküp şehrinde, birbirlerine aşık olan iki gencin hikayesini konu alan Balkan Ninnisi dizisinin son bölümü araştırılıyor. Diziyi tekrar izlemek isteyenler ve kaçıranlar için Balkan Ninnisi 4. bölüm izleme ekranı erişime açıldı. İşte Balkan Ninnisi 4. bölüm özeti

    2

    BALKAN NİNNİSİ 4. SON BÖLÜM İZLE!

    Balkan Ninnisi 4. bölüm tek parça izleme ekranı, diziyi kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için erişime açıldı. Balkan Ninnisi son bölüm izlemek için TRT 1'in resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

    3

    BALKAN NİNNİSİ 4. BÖLÜM ÖZETİ

    Ertan evde yaşanılan aile krizinden sonra, Jovanka’ya bilekliği geri veririr. Jovanka, Ertan’ın bu sert tutumuna anlam veremez. Çaresiz kalan Ertan, ailesini tekrar bir araya toplamak ve Makedon aileyi konaktan göndermek için dayısı Süleyman ile işbirliği yapar. Ertan’ın radyo programında Süleyman’ın sesini duyan Neriman, konuşmalardan etkilenip konağa geri dönecek mi?

    Tüm bu tatsız olaylar içinde konakta Kurban Bayramı telaşı başlar, bayram temizliği, baklava, börek hazırlıkları yapılır. Konaktaki en büyük endişe, bayram kutlamak için gelecek olan misafirlerin konakta Makedon ailesini görmeleridir. Bunun için bir anlaşma yapılır ve bayram bitene kadar Makedon aile konaktaki odadan çıkmayacağına, misafirlere görünmeyeceğine dair söz verir. Konaktan gitmek için tek yol… Konaktan gitmek için çare arayan Jovanka, Ertan’la konuşur. Tek çarenin dizi işini kabul etmek olduğunu, dizide oynarsa para kazanacağını ve ailesini alıp konaktan götüreceğini söyler. Ailesinden korktuğu için dizide oynamayı istemeyen Ertan ise, yapımcıya gidip kendisinin oynayamayacağını, Jovanka’nın ise bu işe ihtiyacı olduğunu söyler. Jovanka’nın ve Ertan’ın uyumundan memnun olan yapımcıyı ikna etmek zordur. Yapımcı, Jovanka’ya partner olarak renkli gözlü bir Balkan genci bulunduğu takdirde teklifi değerlendirebileceğini söyler. Jovanka ve Ertan, Arif’in yardımıyla oyuncu aramaya başlarlar. Bu arada yollarının Pavel ile kesişmesi tüm dengeleri alt üst eder.

    Haberi Hazırlayan: Aslıhan Bayram

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ