Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Duygu Özaslan: Gülşen'e aşırı yakışan pantolondan aldım - Magazin haberleri
    1

    Yaptığı paylaşımlarla sık sık sosyal medyanın diline düşen Duygu Özaslan'dan yeni bir fotoğraf geldi.

    2

    AYNI KIYAFETİ GİYDİ

    Özaslan, geçtiğimiz günlerde Alaçatı'da dinleyicileriyle bir araya gelen ve transparan tercihi ile çok konuşulan şarkıcı Gülşen'in kıyafetinden giydi. Çekildiği fotoğrafı takipçileriyle de paylaşan 30 yaşındaki Duygu Özaslan, gönderisinde, "Gülşen'e aşırı yakışan pantolondan almışımdır." ifadelerini kullandı.

    3

    "NE GİYDİĞİME SADECE KENDİM KARAR VEREBİLİRİM"

    Ozan Çolakoğlu ile evliliğinden Azur Benan adında bir oğlu olan Gülşen, çok konuşulan kostümü sonrası konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı.

    Ünlü şarkıcı, "Son konserimde, dilediğimi giyme özgürlüğümü kullanarak seçtiğim kıyafet, birçok farklı ama en mühimi özgürlük alanına, tercihlere olan saygı sınırlarını aşan türden yorumları duymama sebep oldu. Sizler için çok küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim. Tıpkı sizlerin de hayatlarında olduğu ya da olması gerektiği gibi... Bir toplumu oluşturan bütün parçaların, her görüşten, her inançtan olan tüm insanların, birbirlerine zarar vermeden, dilediği şekilde bir arada barış içinde yaşamasıdır bütün hikaye..." demişti.

    4

    Ayrıca Gülşen, sözlerini, "Bugün toplum olarak geldiğimiz noktada bunu hatırlatmak durumunda kalmış olmak inanılmaz iç acıtıcı ama ben bilhassa, bana kalbi ve aklıyla eşlik edenlere, umut diyenlere, nefes kabul edenlere sımsıkı sarılıyorum ve teşekkür ediyorum. Öyle hayat doluyuz ki; yok ettiklerini düşündükçe kök salıyoruz." ifadeleriyle noktalamıştı.

    5

    EVLİLİK TEKLİFİ ALMIŞTI

    Öte yandan YouTuber Duygu Özaslan, bir süredir aşk yaşadığı basketbolcu Can Maxim Mutaf'tan evlilik teklifi almıştı. Sevgilisine "Evet!" yanıtını veren Özaslan, mutluluğunu takipçileriyle paylaşmıştı. Tektaşını göstermeyi ihmal etmeyen sosyal medya fenomenine, takipçileri tarafından "Mutluluklar!" yorumları yapılmıştı.

    6

    "GÖRÜCÜ USULÜ TANIŞTIK"

    Duygu Özaslan, geçtiğimiz aylarda ilişkisiyle ilgili merak edilenleri açıklamıştı. Mutaf ile tanışma hikayelerini YouTube kanalında yayınladığı bir videoda anlatan Özaslan, şu ifadeleri kullanmıştı:

    Görücü usulü tanıştık. Ortak bir arkadaşımız ‘Biri var, senden çok hoşlanıyor.’ dedi. Beklentim sıfır olduğu için ilgilenmedim. ‘Ya çirkindir ya da salaktır.’ dedim. Sonra bir akşam mesaj attı. Ertesi gün buluştuk ve sevgili olduk.

    7

    Ünlü YouTuber, ayrıca ilişkisini çok fazla göz önünde yaşamadığını da sözlerine eklemişti.

    8

    "KİLOLU HALİM HEPİNİZDEN GÜZEL!"

    Öte yandan Duygu Özaslan'ın bikinili fotoğrafları geçtiğimiz yaz çok konuşulmuştu. Sosyal medya fenomeni, gelen eleştirilerin ardından, "Benim kilolu halim bile hepinizden güzel!" demişti.

    9

    Bir Twitter kullanıcısı durumu şu sözlerle eleştirmişti:

    Olay Duygu Özaslan’ın kilo almış olması değil, olay şu an olduğu halini kabullenip sevmek yerine kendi görmek istediği hali yansıtmak, insanları kandırmak. İnsanlar lanse edilen “mükemmel” vücutları görüp kendini sorguluyor, aç bırakıyor, sağlığını kaybediyor...

    Bu yoruma da Twitter'da beğeni yağmıştı.

    10

    "İYİLEŞME SÜRECİNDEYİM"

    Duygu Özaslan daha sonra ise Bulimia Nervoza hastalığına yakalandığını açıklamıştı.

    Özaslan, "Evet, kilo aldım. Aslında sonra açıklayacaktım ama şimdi söyleyeyim; bulimia nervoza hastalığına yakalandım. İyileşme sürecindeyim." şeklinde konuşmuştu.

    Ardından kısa bir süre sonra formuna kavuşan YouTuber, "Artık fotoğraflarımla oynamıyorum. Çok ciddi spor yapıp, kilo verdim. Kusura bakmayın ama azmimle de gurur duyuyorum." demişti.

    11
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ