Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Emilia Clarke sevişme sahnelerini anlattı: Tuvalette ağlıyordum, sonra sahneyi çekiyorduk - Magazin haberleri
    1

    Yayınlandığı günden itibaren gündeme oturan Game Of Thrones ile ilgili açıklamalarda bulunan Emilia Clarke, aslında sevişme sahnelerinin kaldırılmasını istediğini söyledi.

    2

    Clarke, dizinin yönetmenlerinin ‘hayranlarını hayal kırıklığına uğratma’ dediklerini söyleyerek, birden fazla sevişme sahnesinde rol aldığını açıkladı.

    3

    Sevişme sahneleri konusunda dizi başlamadan önce yönetmenlerle anlaşamadığını belirten oyuncu, o zaman sektörde yeni olduğunu ve yapması gerektiğini hissettiğini aktardı.

    Sahnelerin çekimini anlatan Clarke, “Tuvalete gidip ağlıyordum, sonra dönüp sahneyi çekiyorduk” dedi.

    4

    Senaryoyu okuduktan sonra sevişme sahnelerinin kaldırılmasını isteyen Clarke yönetmenlerle o zaman sürekli tartıştığını belirtti.

    5

    2010 yılından başlayarak yedi yıl boyunca TV ekranlarının uluslararası alanda en çok izlenen dizilerinden biri olan Game of Thrones'a katıldığında Clarke 23 yaşındaydı.


    6

    Game of Thrones George R.R Martin'in fantastik romanından yola çıkarak David Benioff ve D.B Weiss tarafından yaratılan bir TV dizisi.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ