Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
DHA

DHA'nın haberine göre, pop müzik sanatçısı Funda Arar, Uluslararası Finike Portakal Festivali etkinlikleri kapsamında dün sahneye çıktı. Ünlü sanatçı, yüzlerce vatandaşın katıldığı programda hayranlarına temposu yüksek unutulmaz bir gece yaşattı. Programın sonuna doğru sahneye çıkan Finike Belediye Başkanı AK Parti'li Kaan Osman Sarıoğlu ile eşi Dilek Sarıoğlu, evlilik yıldönümü olan Funda Arar ve eşi Febyo Taşel'e sürpriz nikah tazeleme töreni düzenledi.

Sahne, belediye personelinin hızlı performansıyla nikah töreni için hazırlandı ve ünlü sanatçının eşi sahneye davet edildi. Funda Arar'ın büyük şaşkınlık yaşadığı gecede Başkan Sarıoğlu, çiftin nikâhını tazeledi. Ünlü şarkıcı Cengiz Kurtoğlu'nun da bir şarkıyla eşlik ettiği nikah töreninde çiftler bir kez daha birbirlerine 'Evet' dedi.


Törende Funda Arar'a duvak takıldı. Febyo Taşel eşinin duvağını açmadan önce yüz görümlüğü kolye taktı. Çiftler törenin ardından sahneye gelen pastayı keserek birbirine ikram etti. Funda Arar ve eşi Febyo Taşel, sürpriz dolayısıyla Başkan Sarıoğlu ve eşine teşekkür etti. Tören sırasında havai fişek gösterisinin yanı sıra sahnede konfeti atıldı.

Gerçek nikah törenini aratmayan sürpriz kutlama konsere gelen izleyicilere de keyifli anlar yaşattı.

Başkan Sarıoğlu, Funda Arar ve eşinin evlilik yıldönümü olduğunu öğrendiklerini ve sürpriz tören yapmak istediklerini kaydetti. Başkan Sarıoğlu daha sonra sanatçıya gecenin anısına plaket, yöresel ürünler ve çiçek hediye etti.

İŞTE O ANLAR:

24 SAAT GÜNÜN ÖZETİ
24 saat
24 saat günün önemli haberleri ve gelişmeleri

 

BAKMADAN GEÇME