Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

24 Haziran Pazar günü yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listesi Resmi Gazete'de yayımlandıktan sonra Gaziantep ili AK Parti milletvekili aday listesi de kesinleşti. İşte 2018 AK Parti Gaziantep milletvekili adaylarının sıralaması ve adayların isimleri...

2018 AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

 

S. NO

 

ADI

 

SOYADI

 

ÖĞRENİM

 

MESLEĞİ

1

ABDULHAMİT

GÜL

YÜKSEK

AVUKAT

2

AHMET

UZER

YÜKSEK

İSTATİSTİKÇİ

3

MEHMET

ERDOĞAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

4

ABDULLAH NEJAT

KOÇER

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

5

DERYA

BAKBAK

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

6

ALİ

ŞAHİN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

7

MÜSLÜM

YÜKSEL

YÜKSEK

AVUKAT

8

MEHMET SAİT

KİRAZOĞLU

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

9

YAŞAR

ATILGAN

YÜKSEK

AVUKAT

10

SERPİL

KAVRAK

YÜKSEK

AVUKAT

11

İHSAN

KAYA

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

12

HATİCE MERVE

TATAR

ORTA

SERBEST/ÖZEL

13

MUHAMMED MELAZ

AKTOĞ

ORTA

SERBEST/ÖZEL

14

MAHMUT BURAK

KIZILELMA

YÜKSEK

MEMUR

AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Mehmet Sait Kirazoğlu, Memur-Sen Gaziantep il başkanlığını ziyaret etti.
24 Haziran'da yapılacak olan seçimlere sayılı günler kalırken, AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu çalışmalarını yoğunlaştırdı. Başta sivil toplum kuruluşları olmak üzere, her kesimden vatandaşı ziyaret ederek, AK Parti'nin vaatlerini anlatan Mehmet Sait Kirazoğlu, Türkiye'nin en büyük memur sendikaları konfederasyonu olan Memur-Sen'in Gaziantep il başkanlığında kamu çalışanları ile buluştu.Memur-Sen'e bağlı Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mithat Sevin, Memur-Sen Gaziantep İl Başkanı Ahmet Gök ve Memur -Sen konfederasyonuna bağlı sendikaların şube başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda kamu çalışanının katıldığı ziyaret, sıcak bir ortamda ve karşılıklı sohbet havasında geçti.

 

"AK PARTİ'NİN OYU YÜKSELİYOR"
Gaziantep'in yetiştirdiği başarılı bürokratlardan olan Mehmet Sait Kirazoğlu, erken seçim kararı alınmasının hemen ardından memleketi Gaziantep'e gelerek seçim çalışmalarına başlamıştı. İki aya yaklaşan seçim çalışmalarını değerlendiren Mehmet Sait Kirazoğlu, kararsızların oyunun iyice azaldığını, gün geçtikçe AK Parti'nin oy oranının belirgin bir şekilde arttığını söyledi. Kirazoğlu yaptığı değerlendirmede, "Seçime çok az saman kaldı. Son güne, son dakikaya kadar sahada olmaya devam edeceğiz. Çünkü bizim için her oyun önemi büyüktür. Bugün geldiğimiz noktayı değerlendirecek olursak, ilk başladığımız döneme göre çok daha iyi bir noktadayız. Gün geçtikçe partimize ilgi ve yönelmeler artmaktadır. Bunu sahada hissediyoruz. Diğer taraftan da seçim günü yaklaştıkça kararsızların oyu azalıyor" dedi.