Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem Bursalı lise öğrencisi Emir Korkmaz, akrobasi hareketleriyle ölüme böyle meydan okuyor
    1

    Bursa'da lise öğrencisi 18 yaşındaki Emir Korkmaz'ın yüksek bina ve kule vinçlerde yaptığı akrobasi hareketleri yürekleri ağza getiriyor.

    2

    Yüksek binaların tepesinde akrobasi hareketleri yaparken çektiği videoları sosyal paylaşım sitelerine yükleyen Korkmaz'ın görüntüleri binlerce kişi tarafından ilgiyle takip ediliyor.

    3

    Tophane Endüstri Meslek Lisesi son sınıf öğrencisi Emir Korkmaz, Bursa'da bir inşaatın 100 metre uzunluğundaki kule vincine tırmanarak akrobasi hareketleri yaptı.

    4

    Daha sonra kentin yüksek kesimlerinde bulunan surlara çıkıp burada koşan ve ellerinin üzerine yürüyen Emir Korkmaz, İstanbul'da da Haliç Köprüsü'nün korkuluklarında ellerinin üzerinde durarak yaptığı hareketleri izleyenler şaşırdı.

    5

    Emir Korkmaz bu görüntülerini müzik ekleyerek sosyal paylaşım sitelerinde yayınlayınca sosyal medya fenomeni oldu.

    6

    Yükseklik korkusu olmadığı için 13 yaşından bu yana akrobasi hareketleri yaptığını belirten Emir Korkmaz, "Yaptığım hareketlerin görüntülerine müzik ekleyerek sosyal medya hesaplarımdan paylaştım bir anda takipçi sayım 150 bine yaklaştı" diye konuştu.

    7

    Yüksek bina ve vinç üzerinde yaptığı hareketlerin tehlikeli olduğunun farkında olduğunu söyleyen Emir Korkmaz "Öyle veya böyle bir şekilde öleceğiz önemli olan zevk alarak ölmek. dedi.

    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ