Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon Kuzey Yıldızı İlk Aşk 18. bölüm 2. fragmanı: "Ömrümün sonuna kadar dümen sende olacak sahip!"

    Show TV'nin sevilen dizisiKuzey Yıldızı’nın 18. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Kuzey’in, “Ömrümün sonuna kadar dümen sende olacak sahip!” sözlerinin yankılandığı tanıtımda Kuzey ve Yıldız kaçmaya karar veriyor. Aşıklar bu kez Yıldız’ın anne ve babasının engeline takılırken, Sefer ve Kuzey’in ördek avında yaşayacağı maceralar şimdiden merakla bekleniyor. Yıldız uyurken sayıkladığı isimle Kuzey’i şaşırtıyor. Kuzey ve Yıldız’ınaşk hikayesiniromantik, komik ve macera dolu bir anlatımla seyirciyle buluşturanKuzey Yıldızı-İlk Aşk, her CumartesiShow TV’de ekrana geliyor.

    KUZEY YILDIZI İLK AŞK 18. BÖLÜM 2. FRAGMANI

    REKLAM

    Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni bölümüCumartesi akşamı saat 20.00'de Show TV'de!

    KUZEY YILDIZI İLK AŞK’IN 18. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

    Yıldız, Kuzey’e olan aşkı için bu kez de ölümle burun burunadır. Yıldız’ın bu aşk için ödediği bedellerin, yaptığı fedakârlıkların sonu yoktur. Kuzey için tüm malından, mülkünden gözünü bile kırpmadan vazgeçen Yıldız, aynı fedakârlıkla canını da ortaya koymuştur. Bu zamana kadar Yıldız’a inanmayan Kuzey, şimdi vicdan azabı içindedir. Yıldız’ı kurtarmak için canını bile vermesi gerekse gözünü kırpmayacaktır ama şimdilik Yıldız için yapabileceği bir şey yoktur. Kuzey, Yıldız’dan istediği son sınavla birlikte tüm ailenin düşmanlığını geri kazanmıştır.

    Yıldız’ın anne ve babası, Kuzey’in en büyük düşmanlarıdır artık. Kuzey, Yıldız’ı sınamak isterken kendi sınavına, kendisi yenik düşmüştür. Herkese, Yıldız’a olan aşkını ispat edecek, herkesin güvenini kazanacaktır. Kendisine çok güvenmektedir ama ona güvenen insan sayısı bir elin parmağını geçmez. Kuzey, Yıldız’ın ailesini ikna edemeyeceğini anladığında bekleyecek ve sabredecek gücü kalmamıştır. Bir an önce Yıldız’a kavuşmak istemektedir. Bunun için gerekli olan planı yapar, gözünü karartmıştır. Ama hesap edemediği bir şey vardır. Gözünü karartan sadece Kuzey değildir.

    YapımcılığınıSüreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunaErsoy Güler’in oturduğuKuzey Yıldızı-İlk Aşk’ınbaşrolleriniAslıhan Günerveİsmail Demircipaylaşırken, dizideToygan Avanoğlu,Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivangibi birçok başarılı isim de rol alıyor.

    KUZEY YILDIZI İLK AŞK 17. BÖLÜM İZLE
    Haberi Hazırlayan: Fatih Berktaş
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ