Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

ateker@haberturk.com
Modacı Ebru Şancı geçtiğimiz yıl futbolcu Alpaslan Öztürk ile Belçika'da evlenmişti. Annelik heyecanını bir an önce yaşamak isteyen Şancı tüp bebek tedavisiyle hamile kalmıştı.


Ancak ikiz bebeklerini kucağına almak için gün sayan Şancı'ya doktoru kötü bir haber verdi. Eski manken, ikizlerinden birini kaybettiğini öğrendi. Ebru Şancı konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "İkiz bebeklerimden birini kaybettim. Allah böyle nasip etti" dedi. Bebeğinin cinsiyetini söylemek istemeyen Şancı, "Nazar değmesinden korkuyorum" açıklamasını yaptı.

Ebru Şancı mankenliği bıraktıktan sonra moda sektörüne girmişti. Kendi adını taşıyan markasını oluşturan Şancı, Nişantaşı'nda bir butik mağazası açmıştı.

Öte yandan Ebru Şancı, Renkli Sayfalar programına konuk oldu. Şancı, merak edilenleri canlı yayında anlattı.

-Bir erkek yapmak isterse yapacaktır, ona engel olamam. Tabii ki yapacak diye önünü açacak da değilim ama...

-Eşimin klübü benim koyduğum resme karışmaz.

-Eşimin telefonu hep ortada duruyor. Benim öyle meraklarım yok, karıştırmam. Hiç kıskanç bir kız değilim.

-Bir adam 30'a kadar annesiyle yaşamışsa o adamı alma. 30'a kadar annesiyle yaşayan adamda bir sıkıntı vardır, alınmaz. Kopamaz anasından. 3 günde bir 'anama gidelim, anamın mantısı...' der durur.

-Kayınvalidemi çok seviyorum. Herhalde çok yanyana olmadığımız için.

-Benim param, benim paramdır. Kocamın parası yine benim paramdır.

-Kocasına 'bey' diye hitap edenlere çok ayar oluyorum. Sabah 'bey' de, akşam gir koynuna yat. Adam kocam, amcam değil ki... Ben neden adama kocam demeyeyim?