Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Kaan, Ali Nejat'a yürekleri burkacak o soruyu sorar ve babası olup olmadığını öğrenmek ister. Ali Nejat gece boyu Kaan'ın yanından ayrılmaz. Nejat ayrıca umarım bunu başarabilirim diyerek Naz'dan destek alır. Tarık Karasu ise benim kararlarıma saygı duymayı öğreneceksin diyerek tepkisini koyar. Fakat Feyza Karasu ondan taraf değildir. Tarık Karasu'ya günün birinde yaptıklarının bedelini ödeyeceksin der. Tarık Karasu bunu kaldıramaz ve Feyza'ya elini kaldırır.

Umut, Naz ile yemektedir. Umut'un telefonu ısrarla çalmaya devam eder. Naz ise Umut'a telefonu açması için ısrar eder ve yaşanan arbadede Umut'un ağzından öyle bir söz kaçar ki Naz'ın ağzı açık kalır.

Umut'un peşini bırakmayan çeteler, ortağı Genco'nun canına kıyacak mı? Tüm detaylar Kördüğüm 4.bölüm fragmanında...KÖRDÜĞÜM GENEL HİKAYESİ
Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy’un yer aldığı ‘Kördüğüm’, her Perşembe günü saat 20.00’de FOX’ta. Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği dizinin genel yönetmeni ise, sinema seyircisinin çok yakından tanıdığı, filmleri gişe rekorları kıran Ömer Faruk Sorak.

Zengin oyuncu kadrosuyla ekrana gelen ‘Kördüğüm’, karakterleri ve hayat standartları tamamen zıt olan iki farklı erkek ve idealist bir kadın arasında geçen hikayesiyle daha ilk bölümden izleyiciyi kendine bağladı.

İbrahim Çelikkol ‘Ali Nejat’ isimli güçlü ve etkili bir iş adamını canlandırırken, Belçim Bilgin idealist çocuk doktoru ‘Naz’, Alican Yücesoy ise otomobil tutkunu, hayalperest ‘Umut’ karakteri ile izleyicilerin karşına geçiyor. Koşulların karakterleri değiştirdigi dizide, Ali Nejat ve Umut’un, doktor Naz’ın etrafında dönen serüveni izleyiciyle buluşuyor.

BAKMADAN GEÇME