Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon Sevda Kuşun Kanadında 15. son bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti izle

    Başrollerini Sevtap Özaltun ve Murat Ünalmış'ın paylaştığı Sevda Kuşun Kanadında dizisi, 15. bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Yeni bölümde Zafer'in planları teker teker bozulur. İşte Sevda Kuşun Kanadında 15. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti..

    SEVDA KUŞUN KANADINDA 15. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

    Ömer’in, can dostu Arif Ünlü’yü öldüren Zafer Erbay’la olan amansız mücadelesi ekrana geliyor…

    Başbuğ Zafer’in Planlarını Bozar

    Geçtiğimiz haftanın finalinde Ömer hakkında infaz emri veren Zafer’in karşısına Başbuğ çıkmış ve derhal Ömer’in serbest bırakılmasını istemişti...

    Başbuğ’un bu isteği Zafer’in hiç hoşuna gitmez; çünkü planları bozulacaktır. Bir yandan da Başbuğ’u karşısına almak istememektedir. İsteksiz bir şekilde telefonu kaldırır ve Ömer’le ilgili son kararını Bekir’e bildirir.

    Ömer, Solaklı’nın Mekanında

    Ömer, kendisine tuzak kuran babasının eski arkadaşı Solaklı’nın mekanına gider. Amacı, Solaklı’dan hesap sormaktır. Ancak önce Solaklı’nın Zafer’in adamı olup olmadığını öğrenmek zorundadır... Bunun için Solaklı’ya bir tuzak kurmaya karar verir.

    Mahalleye Baskın

    Planları teker teker bozulan Zafer iyice çıldırmıştır. Bekir’e talimat vererek mahalleye baskın düzenletip herkesi içeri attırma talimatı vermiştir. Hüsnü ise Zafer’e olan öfkesini anlatmanın fırsatını arar.

    Işık Ne Yapacak?

    Zafer’in işlediği günahlar özel hayatı ve ailesini darmadağın etmiştir. Nesteren’le arası bozulmuş, Tümay bunalıma girmiş, yeğeni Işık ise evi terkederek gazeteci Leyla’nın evine sığınmıştır. Işık, Zafer’den anne-babasının intikamını almak için Ömer’le işbirliği yapmaya karar verir.

    Tümay Bunalımda

    Sevdiği adamın babası tarafından öldürüldüğü gerçeğini bir türlü kabul edemeyen Tümay ise bunalımdadır. Bileklerini keserek intihar etmek ister ancak başarılı olamaz. Babasına olan nefreti her geçen gün büyümektedir. Ve sonunda ölümcül bir plan yapmaya karar verir...

    SEVDA KUŞUN KANADINDA 14. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

    Zafer Erbay’ın bombalı tuzağına düşen Arif Ünlü’nün hayatta kalıp kalmadığı ortaya çıkacak…

    Arif’in Akıbeti

    Geçtiğimiz haftanın finalinde Arif’i öldürmek için kurulan tuzağa düşen Arif Ünlü, Halit’i kurtarmaya çalışırken bomba patlamıştı. Şimdi herkes Arif Ünlü’nün akibetini merak etmektedir.

    Arif ve Halit hastaneye götürülür. Halit’in vücudunun büyük bir kısmı yanmıştır. Arif ise komadadır. Bütün sevenleri hastanede toplanmış Arif için dua etmektedir. Tümay ise yaşananlar karşısında büyük bir şok yaşamaktadır.

    Ömer Bombacının Peşinde

    Ömer intikam almak için hasteneden ayrılır. Solaklı'dan yardım istemeye gider. Ancak Solaklı da Ömer’i şaşırtacak bir sürprizin içindedir. Işık Ömer’e Arif’i kimin öldürmek istediğini söyler. Ömer Cemil Ateş de dahil olmak üzere artık kimseye güvenmemektedir.

    Türkeş’ten Zafer’e Ayar

    Zafer, Ömer’in peşine düştüğünü öğrenince Polis şefi Bekir’i Ömer’in peşine salar ve Ömer’i yakalar. Süleyman Özmen gelişen olaylar karşısında Alparslan Türkeş’le temasa geçer.

    Tümay’ın Yıkımı

    Zafer Erbay gelişen olaylar karşısında adeta bir canavara dönüşür. Bir yandan masum insanların hayatlarıyla oynarken, ailesi de paramparşa olmuştur. En sevdiği varlığı olan kızı Tümay ise öğrendikleri karşısında yıkılmıştır. Tümay, artık kendisi için çılgın ama tek bir yolun kaldığını düşünür.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ