Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Başrollerini Onur Tuna, Hüseyin Avni Danyal ve Ruveyda Öksüz’ün paylaştığı SHOW TV'nin fenomen dizisi “Cesur Yürek”, takipçileriyle bu akşam 21. bölümüyle son randevusuna çıkacak. Peki final bölümünde neler yaşanacak? İşte Cesur Yürek final bölümü fragmanı ve son bölüm özeti...

CESUR YÜREK FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Ömer Kirve'nin arkasındaki güçlere ulaşabilmek için planını yapar. Tatar Ahmet ve İskender  tekrar bir araya gelmeleriyle dengeler yeniden değişir.  Kirve, Tatar Ahmet ve Gevaşlı'yı barıştırmak için Karabigalı'ya başvururken Ferhat'ı oyun dışı eder.

Ferhat Ömer'e karşı tehlikeli bir plan yapar. Hamza'yı ele geçiren Ferhat bu sefer oyunu uzatmaz. Ömer'in soluğunu ensesinde hisseden Ferhat'ın son oyunu büyük bir yıkım olur.

 

CESUR YÜREK BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Kirve ve Tatar Ahmet’e kurulan tuzağın arkasındaki akıl, büyük bir oyun kurar.  Ömer hem kendini aklamak hem de bu oyunu bozmak için zorlu bir yola girer.  Kirve Harbi’nin mirasını ve gücünü elde edebilmek için Ece’yi kontrol etmek ister.

Ömer’le evlenmek isteyen Ece, reddedilince kirli bir oyuna başvurur. Monotum amacına yaklaşmıştır. Şamil Monotum’un istedikleri karşısında şok olur.

Ömer puzzle parçalarını birleştirdikçe Şamil ve Gürkan’la karşı karşıya gelir. Görevi ve aşkı arasında kalan Ömer’in seçimi tüm dengeleri değiştirecektir.

CESUR YÜREK OYUNCU KADROSU

Onur Tuna - Ömer karakteri ile

Hüseyin Avni Danyal - Tatar Ahmet karakteri ile

Rüveyda Öksüz - Berrin karakteri ile

Saydam Yeniay - Enver karakteri ile

Hakan Yufkacıgil - İskender karakteri ile

Rıza Akın - Harbi karakteri ile

İsmali Hakkı - Hamza karakteri ile

Sultan Ulutaş - Arzu karakteri ile

Zeynep Korkmaz - Ece karakteri ile