Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Burak Özçivit'in "Kemal", Neslihan Atagül'ün "Nihan", Kaan Urgancıoğlu'nun "Emir" ve Zerrin Tekindor'un "Leyla" rolünü üstlendiği Kara Sevda final için gün saymaya başladı. Peki Kara Sevda final ne zaman? Kara Sevda ne zaman bitiyor?

KARA SEVDA FİNAL NE ZAMAN?

Kemal, Nihan ve Emir'in hikayesini konu edinen Kara Sevda dizisi, önümüzdeki hafta ekranlara gelecek olan 74. bölümüyle son kez izleyicisiyle buluşacak. Kara Sevda'nın 74. final bölümü 21 Haziran 2017 günü yayınlanacak ve dizi bölümün bitmesiyle final yapacak.

KARA SEVDA FİNAL ÖNCESİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Emir’in, Deniz ve Zeynep’i göstere göstere yuvalarından kaçırması Kemal’le Nihan’a hayatlarının şokunu yaşatır. O geceden geriye kalan tek şey Emir’in dümeni bırakmaya niyeti olmadığını anlatan mektubudur.

Kemal ile Nihan, hem Deniz’i hem de Zeynep’i geri alabilmek için zamana karşı amansız bir yarış içine girer. Emir ince ince kurduğu oyunun mutlak galibi olduğunu düşünürken Zeynep’in kaçmak için aradığı fırsat ayağına gelir. Emir’in çaresizliği, Zeynep’in umudu olacaktır.

Gözünü karartan Kemal, Emir’in hapishanedeki adamı Mehmet’i konuşturmak için bugüne kadar başvurmadığı bir yolu dener. Hakan da bu yolda Kemal’in en büyük yardımcısı olacaktır.

Nihan çaresizlik içinde boğuşurken Emir’in üstlerindeki gözünü fark etmeyi başarır. ‘Küçük bir kuşun’ taşıdığı ipucu Nihan’ı evladına kavuşturacak yardım halatına dönüşür.

Nihan ile Kemal, Emir’e adım adım yaklaşırken, Emir Kemal’e en büyük uyarısını yapmak için harekete geçer. Bu uyarı, Zeynep’in hayatına mal olacak kadar ciddi ve tehlikelidir. Kemal zamanla yarışırken her dakika kardeşinin aleyhinedir.

Nihan’la Kemal, Emir’i köşeye sıkıştırmak için ellerinde kalan son umuda sıkıca sarılır. Kemal ile Emir karşı karşıya geldiğinde, Nihan bu karanlık geceye nokta koyacaktır.

KARA SEVDA OYUNCU KADROSU

BURAK ÖZÇİVİT

NESLİHAN ATAGÜL

KAAN URGANCIOĞLU

ZERRİN TEKİNDOR

BURAK SERGEN

MELİSA ASLI PAMUK

KEREM ALIŞIK

ORHAN GÜNER

NEŞE BAYKENT

BARIŞ ALPAYKUT

ZEYNO ERACAR

HAZAL FİLİZ KÖSE

RÜZGAR AKSOY

ÇAĞLA DEMİR

NİHAN AŞICI