Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Nazlı Hamarat evlilik sözleşmesi istedi terk edildi - Magazin haberleri
    1

    Nazlı Hamarat, Anneler Günü’nde yazdığı, müzik ve aranjesini Hakan Açıkalın’ın yaptığı ‘Artık Bir Anneyim’ adlı şarkıyı önceki gün Riva’da kliplendirdi.

    2

    Cadde'nin haberine göre, yakında bir erkek çocuğu annesi olacak Nazlı Hamarat, klip çekimi sonrası son dönemde yaşadığı olumsuzluklara açıklık getirdi ve ayrılık sürecini özetledi.

    3

    SÖZLEŞME İSTEDİ, TERK EDİLDİ

    Nazlı Hamarat, "Ben ailemin 25 yıl sonra sahip olduğu bir mucize bebeğiyim. Hamileliğimi öğrendiğimde bebeğimin babası Aydın Gaffar'la ayrılmıştık.

    4

    O nedenle bebeği aldırmayı düşündüm. Sonra günaha girmemek için tövbe ettim. Beyefendi ile barıştık, evlenecektik. O ara babam çok hastalandı, uzun süre yaşam mücadelesi verdi ve hayatını kaybetti. Sonra miras haklarım ortaya çıkınca evlilik sözleşmesi istedim" dedi.

    5

    Hamilelikte son haftaya giren Hamarat, "Aydın Bey evlilik sözleşmesi teklifimi reddetti, sonra bebeği de kabul etmedi. DNA testi isteyerek bana hakaret etti ve çekip gitti" şeklinde konuştu.

    6

    'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla tanınan genç kadın, "Artık kimsem yok, sadece bebeğim var, hayatımı ona adayacağım. Kocadan yana da şansım yok, yüzüm hiç gülmedi. Emir Şaşmaz ile 5 yıllık evliliğim vardı. O da vefat etti.

    7

    Aydın Bey benim için 'Nazlı annelik yapamaz' diyormuş. Herkes nasıl bir anne olacağımı görecek. Keşke bunları daha dünyaya gelmeden evladına yaşatmasaydı. Ben elimden geldiğince babasının yokluğunu oğluma hissettirmeyeceğim" ifadelerini kullandı.¨

    8

    Nazlı Hamarat, "Oğlumun adını 'İlter Noyan' koyacağım" dedi. ‘Artık Bir Anneyim’ şarkısının klip yönetmenliğini Tamer Aydoğdu üstlendi. Fotoğrafçı Hüseyin Kurt’a poz veren Hamarat’ın klip kostümleri modacı Turan Aksoy ve Yusuf Çamöz imzası taşıyor.

    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18