Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Şans Topu Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu! Şans Topu büyük ikramiyesi ne kadar 2 Ekim 2022? Şans Topu sonucu sorgulama ekranı! İşte Şans Topu numaraları ve çekiliş sonucu tıkla, öğren
    1

    Şans Topu'nda haftanın son çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftada iki kez düzenlenen Şans Topu çekilişinde kazandıran numaraları bir araya getirdik. İşte, 2 Ekim 2022 Pazar gününün Şans Topu çekiliş sonuçları hakkında ayrıntılar...

    2

    2 EKİM 2022 ŞANS TOPU ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

    4 - 15 - 19 - 22 - 30 + 10

    3

    ŞANS TOPU BÜYÜK İKRAMİYESİ NE KADAR 2 EKİM 2022?

    Şans Topu'nda günün büyük ikramiyesi 227 bin lira olarak açıklandı.

    5

    ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

    Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden birinci bölüm için 5 numara ve farklı bir küre içerisindeki 14 numara içinden ikinci bölüm için 1 numara çekilir.

    Şans Topu, Sen Seç ve Sistem Oyunu modlarında oynanabilir;

    6

    Sen Seç modunda, 34 adet Şans Topu numarası içerisinden ister şanslı 6 numaranı sen seçebilir ister Rastgele Tek, Rastgele Çift seçenekleri ile sisteme seçtirerek kolonunu hızlı oluşturabiliirsin.

    Sistem Oyunu modunda, en az 7 en çok 24 adet Şans Topu numarası seçerek sistem tarafından oluşturulan tüm farklı kolon kombinasyonlarıyla şansını daha da arttırabilirsin.

    Haftada 2 gün kazanma şansın var! Şans Topu haftada 2 gün: Çarşamba ve Pazar günleri çekilir.

    7

    Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 5, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numarayı doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın.

    5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

    Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir.

    Haberi Hazırlayan: Mete Ertunç Sevilir

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ