Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Bilgi Magazin Sen Benim Her Şeyimsin filminin konusu nedir? Sen Benim Her Şeyimsin filminin oyuncuları kimler ve ne zaman çekildi?
    1

    Başrollerini Tolga Çevik, Cengiz Bozkurt, Melis Birkan'ın üstlendiği Sen Benim Her Şeyimsin filmi 30 Haziran akşamı televizyon ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Çocuk Büyütme Rehberi isimli Meksika yapımı filminden uyarlanan Sen Benim Her Şeyimsin filmi, komedi türünde kaleme alınmıştır. Peki, "Sen Benim Her Şeyimsin filminin konusu nedir? Sen Benim Her Şeyimsin filminin oyuncuları kimler, ne zaman çekildi?" İşte Sen Benim Her Şeyimsin filminin konusu ve oyuncu kadrosu...

    2

    SEN BENİM HERŞEYİMSİN FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

    Küçük yaşlarda babasını kaybeden, ancak babasının hayattaki tüm korkularıyla yüzleşmesini salık veren öğüdünü hiçbir zaman unutmayan Sedat (Tolga Çevik) Çıralı, Kemer'de tek başına yaşamaktadır. Ancak babasının öğüdünü hiçbir zaman tutamamış, yüzeysel ve gündelik ilişkilerle ömrünü geçirmektedir. Sedat'ın hayatı, eski bir ilişkisinden doğan çocuğunu kucağında bulduğu gün tamamen değişir. Hiç beklemediği bir anda kendisini "baba" olarak bulan genç adam, kızı için adeta bir hayal dünyası kuracak, ona bakabilmek için hayattaki korkularıyla yüzleşmesi gerekecektir. Yıllar içinde kızına büyük bir sevgiyle bağlanan Sedat, kızının annesi günün birinde çıkıp geldiğinde kızını kaybetmemek için her şeyi yapacaktır.

    3

    SEN BENİM HERŞEYİMSİN FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

    Tuna Çevik - Duygu

    Tolga Çevik - Sedat

    Cengiz Bozkurt - Birol

    Tan Çevik - 10 Yasindaki Sedat

    Melis Birkan - Pinar

    Reha Özcan - Cesur

    Hülya Gülşen - Ezgi

    Ali Uyandıran - Sükrü

    Cem Cücenoğlu - Sadan

    Tuncay Beyazıt - Tarik

    Demet İyigün - Derya

    Şeniz Kurultay - Ayçil

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ