Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
HABERTURK.COM

Seren Serengil ile Yaşar İpek'in ayrılık haberi gelmişti. Seren Serengil, eski sevgilisi Özay Bakır'ın annesini arayınca Yaşar İpek ilişkiyi bitirmişti. Ayrılıktan bir süre sonra Yaşar İpek başka bir kadınla el ele görüntü vermişti.

Bunun üzerine Yaşar İpek, Seren Serengil sunduğu programa telefonla bağlanarak, Serengil'i çok sevdiğini, ele ele tutuştuğu kişinin çok yakın bir arkadaşı olduğunu ve kıskandırmak için onun elini tuttuğunu itiraf etmişti.

Bu gelişmelerden sonra ikiliden sürpriz bir adım geldi.

Seren Serengil ile Yaşar İpek barıştı. Seren Serengil güzel haberi sosyal medya hesabı üzerinden bu sözlerle duyurdu:

instagram

"Bazen çok sevgiden sen olmaktan sen gibi davranmaktan çıkarısn... Ben sevdigim kadını kırdım ama onunda benim kalbimi iyi bildiğini biliyorum. Sevenlerimizi üzdüğümüz için özür dilerim. Yaralarımızı sarabilmek ve guzel kararlarımızı sizlerle paylaşabilmek adına biraz yalnız kalmaya ihtiyacimiz var... Sevenler sevenleri anlar, anlamanız dilegiyle... Yaşar. (Benim de sana kızıp yapmış olduğum paylaşımlar için senden özür dilerim. Sadece huzur istiyorum artık, seni seviyorum. Sero.)"

Gecce.com'un haberine göre; İkili avukatları aracılığıyla ise birbirlerine yasak koydurdu.

Seren Serengil'in şartları;

- Konu ne olursa olsun herhangi bir anlaşmazlıkta ve tartışmada evden eşyaları alıp gitmek yok. Yan oda olabilir, salon olabilir.
- Aramızda olup biteni aile fertlerine, sosyal medyada ve diğer mecralarda anlatmak yok.
- Haftada 1 gün erkek arkadaşlarıyla yemeğe gidebilir. Mekan bildirmek kaydıyla masada başkalarının kız arkadaşları olmayacak.
- Birbirinin telefonunu karıştırmak yok. İstendiği an bakılabilir.
- Bir ay içinde bekar evi kapatılacak.
- Aldatmak asla yok. Sevgi bittiğinde gitmek isteyen söyleyecek. Bir başka kadınla mesajlaşmak, görüşmek, yemek yemek de bunun içine giriyor.
- Sevgimiz sorgulanmayacak. Sosyal medyada paylaştığım şarkıları takmayacak. Dinlediğim şarkılara karışmayacak. 1 Haziran 2018 tarihinde müzik paylaşımına başlanacak.

Yaşar İpek'in şartları;

- Geçmiş hayattaki teyze, abla, amca yok cenazeye bile gidilmeyecek.
- Kız kıza tatil yok.
- Kız kıza gece kulübü yok.
- Her ne olursa olsun yalan yok.
- Dışarıda kalmak yok.
- Haftada 1 arkadaş grubu ile akşam yemeği olabilir.
- Benle yaşlanacaksın.
- Telefon şifreleri bilmek yok ama istenirse beraber bakılacak.
- İstendiği an taraflar birbirlerini görüntülü olarak arayabilecek.

EVLENİYORLAR

Seren Serengil, bugünkü programında Yaşar İpek ile evlilik kararı aldığını duyurdu. Serengil, ağustos ayında evleneceklerini duyurdu.