Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleşen antrenmanda, gruplara ayrılan sarı-kırmızılı oyuncuların pas ve top kapma çalışması yaptığı belirtildi.

İdmanın ana bölümünde iki takım halinde 10'a 10 baskıya dayalı hareketli pas çalışması uygulayan sporcuların, soğuma hareketlerinin ardından antrenmanı tamamladığı kaydedildi. Hamit Altıntop'un ise takımdan ayrı özel bir program dahilinde çalıştığı duyuruldu.

4 İSİM KADRO DIŞI
Bu arada teknik direktör Mustafa Denizli, Emre Çolak, Koray Günter, Tarık Çamdal ve Jem Paul Karacan'ı kadroya almadı.

Sarı-kırmızılılar, Spor Toto Süper Lig'in 19. haftasındaki deplasmandaki Osmanlıspor karşılaşması için bu akşam saat 17.00'de Türk Hava Yolları'na ait özel bir uçuşla Ankara'ya giderek kampa girecek.

Öte yandan sarı-kırmızılıların Osmanlıspor karşılaşması kamp kadrosu da belli oldu. Teknik Direktör Mustafa Denizli, Emre Çolak, Koray Günter, Tarık Çamdal ve Jem Paul Karacan'ı kamp kadrosuna almadı.

Denizli tarafından belirlenen Osmanlıspor maç kadrosu şöyle:

"Fernando Muslera, Eray İşcan, Cenk Gönen - Hakan Balta, Lionel Carole, Semih Kaya, Martin Linnes, Sabri Sarıoğlu, Jason Denayer - Bilal Kısa, Yasin Öztekin, Selçuk İnan, Wesley Sneijder, Jose Rodriguez, Ryan Donk, Olcan Adın - Umut Bulut, Burak Yılmaz, Sinan Gümüş."

METİN SOYSAL'A BÜYÜK DESTEK
Bu arada, antrenman öncesinde teknik direktör Denizli ile futbolcular Selçuk İnan ve Wesley Sneijder'in Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kanser tedavisi gören Galatasaray taraftarı Metin Soysal ile görüntülü konuştukları ifade edildi.Denizli'nin, takım ve tesis çalışanları adına Soysal'a acil şifalar dilediği, Soysal'ın ise kendisi için yapılan jestten dolayı takıma teşekkür ettiği aktarıldı.