Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Galatasaray Galatasaray'ın satışa sunduğu 'Tek Bilek Tek Yürek' kampanyasına korsan şoku - Galatasaray Haberleri

    Galatasaray Kulübü, UEFA'daki mali kriterler sürecinde birlik ve beraberliği hayata geçirmek adına 'Tek Bilek Tek Yürek' adı altında bir kampanya gerçekleştirmişti. Ancak bu bilekliklerle ilgili skandal bir olayın meydana geldiği bildirildi.

    KORSAN BİLEKLİK

    ASLAN'ın bir organizasyonda sporcularıyla tanıttığı kampanyada bileklikler tanıtılmıştı. Başkan Dursun Özbek de geçtiğimiz günlerde katıldığı bir etkinlikte kampanyanın hedefinin 1 milyon olduğunu ancak gösterilen ilgiden ötürü bu sayıyı 2 milyona çıkaracaklarını söylemişti. Bu açıklamaların ardından Sarı Kırmızılı yönetim kötü bir haber aldı.

    Cim Bom'un satışına 10 TL'den başlattığı bilekliklerin korsanlarının yapıldığı ve bunlarının fiyatlarının 4-5 TL civarlarında olduğu öğrenildi. Korsan bilekliklerin satışının sürdüğü ve 150 bine yakın satıldığı bilgisi geldi.

    GALATASARAY YÖNETİMİ HAREKETE GEÇTİ

    Yönetimin canını sıkan bu durum Galatasaraylı yöneticileri de harekete geçirdi. Kampanyanın hedefinde bir sapma etkisi yaratacak olan korsan bilekliklerin toplatılması için Sarı Kırmızılı yöneticilerin gerekli başvuruları yapacağı belirtildi.

    (Fanatik)

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ