Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Fenerbahçe Spor yorumcusu Mehmet Demirkol'dan olay Aziz Yıldırım sözleri - Fenerbahçe Haberleri
    1

    NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Avrupa Ligi'ndeki Manchester United maçında hayal kırıklığı yaratan Fenerbahçe'de bazı oyunculara çok sert eleştirilerde bulundu.

    2

    "ŞEKİL OLARAK PROBLEM YOK AMA..."

    "Fenerbahçe'nin şekil olarak bir problemi yoktu maçın başında. Ama yani işte kabul edilemez şey pas kalitesi. O kadar kötü ki. Pozisyona gireceksiniz bambaşka yere top atılıyor."

    3

    "TOPLA İLİŞKİ KÖTÜ"

    "İlk yarıda üç tane korner atıldı rakibe gitti. Top dönmüyor. Topla ilişki çok zayıf. Kjaer ilk iki golün müsebbibi (sorumlusu). Kime güveniyordu bu takım geçen sene?"

    4

    "Kjaer'e güveniliyordu. Ama şimdiki hal? Tekrar ediyorum. Şeklinde hiçbir sorun yok takımın. Bu kadroyla böyle dizilebilirsin. Ama topla ilişki çok kötü."

    5

    "ÇOK ACAYİP PASLAR ATILIYOR"

    "Fenerbahçe yeni bir şeyle tanışmış gibi. Ne olursa olsun böyle olmaz. Hangi tip oyunculardan kurulu olursa olsun, isimleri alt alta koyduğun zaman böyle bir oyun çıkmaz."

    6

    "Advocaat'ın en fazla yapacağı şey Van Persie-Emenike. Elinde çok seçenek yok. Ama top dönmüyor. Çok acaip paslar atılıyor."

    7

    "VOLKAN HANGİ MAÇTA İYİYDİ?"

    "Volkan'ın da bir şeyler kurtarmasını bekliyoruz. Volkan, bu sezon ölçüsünde söylüyorum, hangi maçta iyiydi? Biraz daha fazlası bekleniyor. Volkan'ı Volkan yapan ne? Biraz daha fazlasını..."

    8

    "MAÇ VAN PERSIE'NİN JÜBİLESİNE DÖNDÜ"

    "Çok açık söylüyorum; 4-0'dan sonra ben çıkan sonuçtan memnunum. Fenerbahçe'nin gol atmasına sevindik.

    9

    "Bir taraftan da bu ciddi bir müsabakayken bir anda Van Persie'nin jübile merasimine döndü."

    10

    "ÖYLE OLSAYDI TİYATROYA GİDERDİM"

    "Yani şenliğe döndü iş... Fenerbahçe, Avrupa'da ciddi bir maç oynuyor. Bu gösteri değil ki! Burada bir savaş var. Buralar arena..."

    11

    "Amatörlükle başladı, şenlikle bitti. Bu bizim istediğimiz değil ki. Öyle olsaydı tiyatroya giderdim ben."

    12

    ALİ KOÇ SÖZLERİ

    "Aziz Yıldırım için buradan geri dönüş olmaz artık. Duygusal bağ koptu. Bitti mi biter bu işler böyledir uzatmamak gerek. İş koptu, bundan sonra toparlanmaz."