Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Survivor dokunulmazlık oyunu heyecanının ardından eleme isimleri belli oldu. Her geçen gün en büyük sıkıntı olan açlık tüm yarışmacıları zorlarken, adanın yaşam koşulları da yarışmacıları güçten düşürüyor. Bunun yanında finale yaklaştıkça yarışmacılardaki kazanma hırsı daha da artıyor. Dün eşine pek rastlanmayacak şekilde 3 isim eleme adayı olarak belirlendi. Turabi'ye verilen ceza ise Ünlüler takımında soğuk duş etkisi yaratmıştı. Bugün Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor'da eleme potasına kim girdi?

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANADI?

Survivor'da bu akşamki dokunulmazlık oyunu adeta nefesleri kesti. İki takımdan birer yarışmacı gözleri kapalı şekilde rakibinin sırtına yapıştırılmış bayrağı almaya çalıştı. Heyecanın dorukta olduğu yarışmada skor 9-9'a kadar geldi. Son oyunda 4 yarışma düzenlendi. Bunda da 3 - 3'e kadar berabere geldi. 4-3 yapıp total skoru 10 - 9 yapan takım Gönüllüler oldu. Şimdi Ünlüler takımı 2 kişiyi eleme potasına gönderecek. Oyun sonrası ise Elif ve Nagihan arasında büyük bir gerginlik yaşandı. Elif, Nagihan'ı parmağını bahane ederek oyunda oynanamasını eleştirdi. Tartışma iki takım arasında büyük gerilime yol açtı. Acun Ilıcalı, oyun sonrası yaptığı konuşmada Murat'a büyük övgüde bulundu. Ve Acun Ilıcalı dokunulmazlık sembolünü Murat'a verdi. Ada konseyi toplandığındaysa, Nagihan'ın durumu üzerine uzun bir tartışma yaşanmaya devam etti. Acun Ilıcalı, tartışmanın sonunda Ünlüler takımının Nagihan'a gösterdiği tepkiye de bir tepki gösterdi. Acun Ilıcalı, Nagihan'ın tartışma sırasındaki tutumunu eleştirirken, Ünlüler takımının Turabi'ye de tepki göstermesi gerektiğini söyledi. Oyun sırasında, Hakan'ın öksürmesi ile Yağmur'a tüyo verdiğinin ortaya çıkmasıyla büyük eleştiriye maruz kaldı. Konseyde Hakan bu olay için herkesten özür diledi. 

DOKUNULMAZLIK KOLYESİNİ KİM KAZANDI?

Ünlüler takımı dokunulmazlık oyununu kaybettikten sonra bireysel dokunulmazlık oyununu oynadı. Dokunulmazlık kolyesine ilk olarak Sema ve Yiğit veda etti. Turabi ve Mustafa Kemal'in mücadelesinde kazanan Mustafa Kemal oldu. Böylelikle Mustafa Kemal bireysel dokunulmazlık kolyesini kazandı. Mustafa Kemal hem eleme potasında isminin yazılmasına engel oldu. Hem de Mustafa Kemal, ada konseyindeki oylamanın ardından takımından eleme potasına girecek ikinci kişinin ismini yazacak. 

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER?

Geçtiğimiz gün Survivor dokunulmazlık oyununda mağlup olan Gönüllüler takımı, yapılan ada konseyinde eleme adaylarını belirledi. Yapılan oylamada isimleri aynı sayıda yazılan YAĞMUR ve MURAT eleme adayları oldular. İkinci eleme adayını ise dokunulmazlık kolyesi sahibi Hilmi Cem söyledi ve BİRSEN üçüncü eleme adayı oldu. Bugünkü dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazandı. 

Survivor eleme adayları bu akşam Ünlüler takımı yarışmacılarından iki kişi oldu. Ünlüler takımı yarışmacıları teker teker adaya veda etmesini istediği kişinin ismini yazdı. Oylama sonucunda 4 oy Elif, 1 oy Yiğit ve 1 oy Ümit Karan isimleri çıktı. Böylelikle ELİF Ünlüler takımının ilk eleme adayı oldu. Dokunulmazlık kolyesini kazanan Mustafa Kemal de, adaletli olmaya çalıştığını belirtterek Survivor'a beraber geldiği kişinin ismini söyleyeceğini belirtti. Bu sırada Turabi, "Eğer hak hakkaniyette inanıyorsan, bugün yanınızda olamadım. Benim adımı söyle. Kimseyi yakma" dedi. Mustafa Kemal'in bu çıkış karşısında kararından vazgeçmedi ve en düşük performans gösterdiğini gördüğü kişi olarak YİĞİT'in adını söyledi. Böylece yarın akşam yapılacak eleme gecesinde, Gönüllüler takımından 3 kişi Ünlüler takımından 2 kişi potaya girmiş oldu. 

ÜNLÜLER TAKIMINDA TURABİ ŞOKU!

Geçtiğimiz gün dokunulmazlık oyununda agresif ve sert davranışlar sergileyen ve rakip takım yarışmacılarıyla sert diyaloglara giren Turabi, oyunda çıkan tartışmalarda rakip yarışmacılara iki kere küfür etti. Bu gelişme sonrasında ada konseyinde açıklama yapan Acun Ilıcalı, Turabi'yle ilgili kararın verildiğini belirtti. Acun Ilıcalı, "Yapm ekibiyle toplantı yaptık. Bizim aldığımız karara göre, Turabi bundan sonraki 5 maçta oynayamayacak" dedi.