Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Son dakika: Tuba Büyüküstün Ekin Mert Daymaz ile aşk mı yaşıyor?
    1

    Uzun yıllar aşk yaşadığı Umut Evirgen'le karantina sürecinde yollarını ayıran Tuba Büyüküstün'ün kendisi gibi oyuncu olan Ekin Mert Daymaz ile aşk yaşadığı iddia edildi.

    2

    Büyüküstün, hakkında çıkan haberlerin ardından sessizliğini bozdu.

    Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan oyuncu, iddiaları yalanladı.

    3

    38 yaşındaki Tuba Büyüküstün, yayınladığı gönderide şunları söyledi:

    Biliyorum; bana aşkı yakıştırıyorsunuz. Adına, 'İlişki' diyorsunuz. Benim adıma mutlu oluyor ya da beni yeriyorsunuz... Ama ben, bu aralar kendimle bir ilişki yaşıyorum. Kendimle bitmeyen bir randevudayım. Kendi gözlerimin içine bakıyorum. Kendi ellerimi tutuyorum. Önce kendi ruhuma dokunmalı, aşkın kendisi olmalıyım.

    4

    Bir dönem Hande Erçel, Melisa Döngel ve Eliz Sakuçoğlu gibi isimlerle aşk yaşayan Ekin Mert Daymaz ise konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

    5

    Onur Saylak ile evliliğini 2017 yılında bitiren Tuba Büyüküstün, geçtiğimiz haftalarda sosyal medyada eski futbolcu Ali Güneş'i takip etmeye başlamıştı.

    6

    Güneş, oyuncunun köpeğiyle Instagram'da yaptığı paylaşımına, "Yakışıklı korsan" yorumunu yapmıştı.

    7

    Büyüküstün ise çıkan aşk dedikodularına şu yanıtı vermişti:

    Hepimiz aşkı çok seviyoruz, biliyorum. İki insan birbirlerini sevsinler, aşık olsunlar, el ele çıkıp dolaşsınlar, onlara bakalım, içimiz mutlulukla dolsun. Bayılıyoruz. Ben de aşkı çok seviyorum.

    Ama aşk dediğimiz şey ya da bir ilişki, iki insan aynı yerde bulunduğunda oturup sohbet ettiğinde ya da birbirlerini sosyal medyadan takip ettiğinde olmuyor değil mi? Sosyal medya takibini aşka yormak çok romantik bir bakış açısının ürünü.

    8

    Oyuncunun, Onur Saylak ile evliliğinden Maya ve Toprak adında iki kızı dünyaya gelmişti.

    9

    Tuba Büyüküstün