Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Ünlü yönetmen ve yapımcı Sadullah Celen hayatını kaybetti | Sadullah Celen kimdir, kaç yaşındaydı ve neden hayatını kaybetti? - Magazin haberleri
    1

    Yapımcı ve yönetmen Sadullah Celen, 64 yaşında İstanbul'da vefat etti. Celen, beynindeki pıhtı nedeniyle yaşamını yitirdi.

    2

    Acı haberi alan oyuncular duygularını sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

    3

    Hande Erçel, yönetmen Celen'in ölüm haberini Bali'de aldı. Celen’in yönetmenliğini yaptığı 'Güneşin Kızları' dizisinde rol alan oyuncu Erçel, "Sadullah hocam, yönetmenim. Güneşin kızı Selin ve ben seni asla unutmayacağız. Gittiğin yerde güneş ol bize hep olduğun gibi" ifadelerine yer verdi.

    4

    Alp Navruz yaptığı paylaşımda "Mekanın cennet olsun hocam" dedi.

    5

    Tolga Sarıtaş da sosyal medya hesabından bir dönem birlikte çalıştığı hocası Sadullah Celen için bir mesaj yayınladı. Oyuncu paylaşımında, "Yıllar önce çok güzel bir yolcuğulu beraber yürüdük. Güzel enerjinin, hiç eksilmeyen güler yüzünün yanı sıra beni serbest bıraktığın, sınırlarımı zorlamamı sağladığın ve cesaret verdiğin için sana çok teşekkür ederim Sadullah Hocam... Işıklar içinde uyu" dedi.

    6

    Oyuncu Berk Atan ise, "Ah canım. Sadomuz hocam. Başımız sağolsun" mesajını paylaştı.

    7

    Oyuncu Ahmet Dursun, "Yapımcı, yönetmen değerli hocam Sadullah Celen ile 'Canım Ailem' dizisinde birlikte çalışmıştık. Sette bana çok destekleri olmuş, çok iyi davranmıştı. Çok severdi, ben de ona çok değer verirdim. Vefat haberini üzüntüyle öğreniyorum. Mekanı cennet olsun" mesajını paylaştı.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ