Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması
Yaşlı kadın evinde bıçaklanarak öldürüldü!
0:00 / 0:00
AA

İlçede 5 katlı bir apartmanın bodrum katında yalnız yaşayan Neriman Kıvrak'tan 2 gündür haber alamayan yakınları, yaşlı kadının evine gitti.

AA'nın haberine göre, vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanan Kıvrak'ı kanlar içinde gören yakınları sağlık ve polis ekiplerine haber verdi.

ÇEVREDE İNCELEME BAŞLATILDI

Olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan kontrolde kadının hayatını kaybettiği belirlendi. Olay yeri inceleme ekipleri evde ve çevrede inceleme yaparken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

'BOĞAZINDAN KESMİŞLERDİ'

Olayda, kapıyı açan kadının akrabası Fırat İçten, "Sabah saatlerinde eve kızıyla beraber geldiğimizde kapıyı biz açtık. Açtığımızda kadın yere yığılmış, etraf dağınıktı. Boğazını kesmişlerdi. Kızını içeri koymadık zaten. Sonradan çıktık. Polisi aradık. Ambulans geldi. Yalnız yaşıyordu elbise falan topluyordu, sağdan soldan fakirlere yardım ediyordu. Hırsızlık amaçlı olabilir çünkü ev dağınıktı etraf kan içindeydi. Kapıda hiçbir zorlama yoktu. Damadına, tanımadığı iki kişinin kendisini takip ettiğini 15 gün önce söylemişti" dedi.

'HİÇBİR GELİRİ YOKTU'

Evde ölü bulunan kadının kız kardeşi, Perihan Kepekçi ise, "Dün aradı bize gelecekti. Ben de kızıma 100 lira göndermesini söyledim. Hiçbir şeyi yoktu parası pulu yoktu. Sağdan soldan bir şeyler topluyordu, ne aylığı ne yıllığı hiçbir geliri yoktu. Bana telefon geldi düşüp öldüğünü söylediler. Ben de anlamadım buraya geldim daha içeri girmedim, yalnız yaşıyordu iki oğlu iki kızı var. " dedi.

24 SAATGÜNÜN ÖZETİ
24 saat
24 saat günün önemli haberleri ve gelişmeleri

Bu haberin seslendirmesi Voiser tarafından yapılmıştır.