Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
HABERTURK.COM

Yandex Navigasyon kullanıcıları artık araçları için saatlik özel şoför hizmetini de Yandex Navigasyon uygulaması üzerinden alabilecekler.

İş hayatında veya özel hayatında kendi aracı için bir şoföre ihtiyaç duyan kullanıcılar, Yandex Navigasyon uygulaması üzerinden birkaç tıklamayla kolaylıkla saatlik özel şoför hizmeti alabilecek. Kullanıcılar ister hafta içi isterlerse de hafta sonu, 7 gün 24 saat bu hizmetten yararlanabilecekler.

Yandex Navigasyon, saatlik özel şoför hizmeti için Alfred Concierge ile işbirliği yaptı. Özel şoför çağırma, Alfred ile Yandex Navigasyon’da yeni bir kategori oldu.

Kullanıcılar bu özelliğe arama ekranında yer alan ve uygulamanın vitrini olarak adlandırılan “Kategoriler” girerek ulaşabiliyor. Kullanıcılar, Kategoriler ekranında Alfred Concierge logosuna tıklayarak ihtiyaç anlarında kendilerine en yakın noktadan özel şoför çağırabilecek.

Kullanıcılar kategoriden yaptıkları arama sonucunda çıkan Alfred logosuna tıkladıktan sonra “Hemen Ara” butonu aracılığıyla rezervasyon yaptırabilecekler.