Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Yıldızınız bugün ne söylüyor?

    HANDE KAZANOVA / GAZETE HABERTÜRK

    Bugün ve yarın öğlen saatlerine kadar Ay, Yay burcunda dolaşıyor. Bu süreçte daha açık yürekli davranırız. Geleceğe dair inancımız ve umudumuz daha canlı olur. Abartılı davranışlar sergileyebiliriz. Konuşkanlığımız sayesinde kolayca iletişim kurabilir, sorunlarımızı çözüme ulaştırabiliriz. Spor yapmak, seyahate çıkmak ve eğitime odaklanmak için olumlu günlerdeyiz.

    KOÇ

    Bugün, kalabalık ortamlardan işlerinize dair destek göreceksiniz. Diğer insanlara yardım etme konusunda aşırılığa kaçmayın. İnsanların sizi suiistimal etmelerine izin vermeyin.

    BOĞA

    Gelecek planları yapmak için güzel bir gün ama ortak parasal konularda önemli sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Başkalarının sizi yönlendirmesi yerine bugün siz insanları yönlendirmelisiniz.

    İKİZLER

    Önemli iş konularında dağınık ve biraz da enerjiniz düşük hareket edebilirsiniz. Kararsızlıklardan uzak durun. Özel hayatınızda partnerinizin önemli sorumluluklarını üstleneceksiniz.

    YENGEÇ

    Seyahat, yabancı ortaklı işler, ticaret veya eğitim alanlarınızdaki işlerinizde mantığınız ve duygularınız arasında bocalayabilirsiniz. Önemli konuşmalar ve anlaşmalar gündeme gelebilir.

    ASLAN

    Çocuğunuzun veya sevdiğiniz insanın sorumluluklarıyla hareket etmek sizi zorlayabilir. Onlar için alacağınız risklerde dikkatli olun. Bazı sevgi gösterileri aklınızı başınızdan alabilir.

    BAŞAK

    Özel hayatınızı koordine etmekte zorlanabilir, mantığınız ve duygularınız arasında kalabilirsiniz. İş hayatınızda sorumlulukla hareket ediyor oluşunuz insanların gözünden kaçmayacak.

    TERAZİ

    Yakın çevrenizin önemli sorumlulukları üstünüze binebilir. İş ortamlarınızda enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz. Sanatsal işlerinizde güzel gelişmelere açık bir haftadasınız.

    AKREP

    Maddi konularda duygularınız sert çalışabilir. Hayatı geldiği gibi yaşamak ve aşkı dolu dolu hissetmek isteyebilirsiniz. Sosyal ortamlarda duygu arayışlarınızı fazla abartmamaya çalışın.

    YAY

    Aile hayatınız ile kişisel istekleriniz arasında bocalama olabilir. Gerçekleri görmekte zorlanıyorsunuz. Yakın çevrenizdeki insanlarla yapacağınız güzel planlar gününüzü keyifli kılabilir

    OĞLAK

    Bugün, iletişime dayalı işlerinizde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Maddi konularda güzel gelişmeleriniz var. Yeteri kadar uyanık davranırsanız şartları siz oluşturabilirsiniz.

    KOVA

    Geleceğinizi ilgilendiren işlerinizde önemli sorumluluklarla hareket edeceksiniz. Bugün, sosyal ortamlarda keyfiniz yerinde olacak. Arkadaşlarınızdan güzel haberler alabilirsiniz.

    BALIK

    İş alanlarınızdaki duygusal yükleriniz sizi yorabilir. Size yüklenen bazı işleri üstlenmek istemeyebilirsiniz. Bugün, özel yaşantınızdaki gelişmeler işinizden daha fazla ilginizi çekebilir.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ