Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Şipşak Aleyna Tilki Bodrum'u salladı! Aleyan Tilki'nin yeşil bikinisi olay oldu - Magazin Haberleri
    1

    Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Yeşil bikinisiyle dikkat çeken Aleyna Tilki, meraklı bakışları üzerinde topladı.

    2

    Makyöz Rıfat Yüzüak ile geldiği beachte denize girip çıkan Tilki’yi aynı beachte denize giren tatilciler ilgi ile izlediler.

    3

    Yeşil bikinisi ile plajın yıldızı olan Tilki, hayranları ile bol bol fotoğraf çekti.

    4

    GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE TWITTER ŞOKU YAŞAMIŞTI

    Tilki'nin Twitter hesabı, 13 yaşına girmeden önce açtığı için Twitter tarafından kapatılmıştı.

    Tilki, hesabını daha sonra geri aldı ve durumu Instagram hesabından takipçilerine duyurmuştu:

    5

    Abi Twitter kimliğimi ve 2000'li olduğumu deşifre etti. 13 yaşımdan önce Twitter kullanıp kuralları ihlal ettiğim için hesabımı kapattı. Şu an yeniden açtım hesabımı... Çoğu tweetim silindi. Off yaş 18 oldu bile ve hala sorun yaşıyorum. Twitter bile yaşımla uğraşıyor bıktım. Geri aldım, takip edin.

    6

    ALEYNA TİLKİ KİMDİR?

    Aleyna Tilki 28 Mart 2000 yılında Konya'da doğdu. Ağustos 2016’da “Cevapsız Çınlama” single’ı ile Türkiye’de ses getiren bir çıkış yakalayarak tanındı.

    7

    Single’ın YouTube’da yayınlanan klibi 2016’da Türkiye’de en çok izlenen video klip oldu ve bir yıl içinde 300 milyondan fazla izlendi.

    8

    Böylece en çok izlenen Türkçe şarkı klibi unvanını yakaladı. Şarkı ise MusicTopTR Resmî Listesi’nde 2 numaraya kadar yükseldi. Tilki, Temmuz 2017’de ilk solo single’ı “Sen Olsan Bari”yi yayımladı ve Türkiye’de aynı listede 1 numara oldu.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ