Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem Eğitim AÖF sınav sonuçları erişime açıldı! AÖF vize sınavı sonuçları sorgulama (AÖF GİRİŞ)

    Anadolu Üniversitesi tarafından 14-15 Nisan 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen ve binlerce öğrencinin katılım sağladığı AÖF sınav sonuçları erişime açıldı. Sınav sonuçlarının erişime açılmasıyla birlikte öğrenciler sonuçlarını görüntülemek için sisteme akın etmeye başladı. Peki AÖFsınav sonuçları nasıl öğrenilir? İşte AÖF vize sınav sonuçları sorgulama ekranı ve detaylar...

    AÖF SINAV SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

    Anadolu Üniversitesi, Açıköğretim Fakültesi ara sınav sonuçlarını açıkladı. Buna göre Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2017-2018 Bahar Dönemi Ara Sınav Sonuçlarıerişime açıldı.

    REKLAM

    Öğrenciler T.C. kimlik numarası ve şifresi ile sisteme giriş yaparaksınav sonuçlarına erişebilirler. Ayrıca https://ekampus.anadolu.edu.tr adresinden TCKN ve şifrenizle oturum açarak dersleriz üzerinden çıkmış sınav sorularını ve cevaplarını görebilirsiniz.

    AÖF SINAV SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

    BAHAR DÖNEMİ FİNAL SINAVI TARİHLERİ DEĞİŞTİ

    Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıflar) ve ilk defa yapılacak olan Merkezi Sınavla Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumları İçin Yapılacak Sınav (8. sınıflar) tarihleri MEB tarafından 02-03 Haziran 2018 tarihleri olarak yeniden belirlenmiştir.

    Bu nedenle 02-03 Haziran 2018 tarihlerinde yapılması planlanan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2017-2018 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı tarihlerinin 26-27 Mayıs 2018 tarihlerinde yapılması kararı alınmıştır.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ