Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem Bayramda marketler açık mı? Migros, A101, ŞOK, BİM bayramın 2. günü marketler saat kaçta açılıyor ve kaça kadar açık?
    1

    Ramazan Bayramı coşkusu yurdun dört bir yanında devam ediyor. İhtiyaçlarını karşılamak için markete gitmeyek isteyenler bayramda marketlerin çalışma saatlerini merak ediyor. İşte, 11 Nisan 2024 bayramda A101, ŞOK, Migros, BİM marketlerin çalışma saatleri...

    2

    BAYRAMDA MARKETLER AÇIK MI, KAPALI MI OLACAK?

    Geçtiğimiz yıllardaki bayramlar dikkate alındığında zincir marketler Ramazan Bayramı’nın 1. günü kapalı olurken; 2. ve 3. günü hizmet vermeye devam etti.

    3

    BAYRAMDA MARKETLER KAÇTA AÇILIYOR VE KAPANIYOR?

    Ramazan Bayramı bu yıl 10-11-12 Nisan 2024 tarihlerinde idrak edilecek.

    Bayramın ilk günü zincir marketlerin bazılarının kapalı olması bekleniyor. Zincir marketlerin hemen hepsinin ise bayramın 2. gününden itibaren müşterilerine yeniden hizmet vermesi bekleniyor. Bu yılki çalışma saatleri için söz konusu marketin müşteri hizmetlerinden net bilgi alınabilir.

    4

    A101 MARKET ÇALIŞMA SAATLERİ

    A101 marketler normal şartlarda hafta içi saat 09.00 ile 21.00 saatleri arasında müşteri kabul etmektedir. Bazı ilçelerde marketin çalışma saatleri uzatılarak 22.00’da kapanmaktadır.

    5

    BİM MARKET ÇALIŞMA SAATLERİ

    BİM marketler zinciri Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri 09.00 - 21.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

    6

    ŞOK MARKET ÇALIŞMA SAATLERİ

    ŞOK Market Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri 09.00 - 21.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.