Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem Diriliş Ertuğrul 99. yeni bölüm fragmanı: Ertuğrul'un oğlu Gündüz kaçırılıyor

    Diriliş Ertuğrul 99. bölüm ile bu akşam TRT 1'de seyircisinin karşısına çıkıyor. Heyecanlı bölümüyle ekranlara gelecek olan Diriliş Ertuğrul'da işler karışıyor. Ertuğrul, Alplerle birlikte Karacahisar Kalesi'ne baskına gidiyor.Saaddettin Köpek ise Sultan'ı öldürmenin peşine düşüyor. Diğer yandan da Kayı Obası'na tüccar kılığında sızan Titan, Ertuğrul'un oğlu Gündüz'ü kaçırıyor. İşte Diriliş Ertuğrul 99. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti...

    DİRİLİŞ ERTUĞRUL 99. BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ

    TRT 1'de ekranlara gelen ve takipçileriyle 99. randevusuna çıkacak olan Diriliş Ertuğrul'un bu bölümünde olaylar şöyle gelişecek:

    REKLAM

    Ertuğrul, Aslıhan ve Turgut'un zehirlenmesinden dolayı yapılacak olan kale baskınına gidemeyip, zehri bulan ve yapan otacının peşine düşmüştü. Ares'in verdiği bilgiyle zehri yapan otacının mağarasına gitmiş ve Artuk Bey'in orada yaptığı panzehiri Aslıhan ve Turgut'a yetiştirip, onları kurtarmıştır. Artuk Bey, otacının mağarasında Sultan Alaeddin'e verilen zehrin yapıldığı otu da bulup, durumu doğrudan Ertuğrul'a söylemişti. Bu sayede Bahadır Bey de idamdan kurtulurken, bu işin Emir Saadeddin'nin yaptığını anlamıştı.

    Kale baskınını erteleyen Ertuğrul'un yeni tasarlayacağı plan ne olacak? Emir Saadeddin konusunda yeni bir adım atacak mı?Ares’in gösterdiği yardımdan sonra ona karşı nasıl bir tavır takınacak? Kale baskını gerçekleşecek mi?

    Zehirlemeolayından aklanan Bahadır Bey, Ertuğrul’a karşı nasıl bir tavır gösterecek? Bu meseleden ötürü intikam arayışlarına girecek mi? Çavdar Obası’nda bundan sonraki süreç nasıl ilerleyecek?

    Diriliş Ertuğrul 99. bölüm 2. fragmanı;

    Diriliş Ertuğrul 99. bölüm fragmanı;

    Sultan Alaeddin tarafından azarlanan ve Turgut’la Aslıhan’ın kurtulduğunu öğrenen Emir Saadeddin büyük bir yıkım yaşamıştı. Sultan’dan Ertuğrul’a tuzak kuranları bulmak ve yeniden göze girmek için 3 ay mühlet isteyen Emir Saadeddin son gelişmeler karşısında nasıl bir plan devreye sokacak?

    Turgut ve Aslıhan’ın kurtulduğunu öğrendikten sonra Ertuğrul’un kendisine borçlandığını ve bu sayede onu yavaş yavaş yok edeceğini söyleyen Ares, Ertuğrul’dan ne isteyecek? Ares’in Ertuğrul’u yok etme planında sıradaki adım ne olacak? Ertuğrul’un oğlu Gündüz’ü kaçırmak için Kayı Obası’na tüccar kılığında sızan Titan, Gündüz’le yakınlaşıp amacına ulaşabilecek mi?

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ