Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Ebru Yaşar: Çok mutluyum! - Magazin haberleri

    Ebru Yaşar, sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bayram mesajı veren Yaşar, "İyi bayramlar, hoş geldiniz. Neredeyse iki yıla varan ayrılıktan sonra beraberiz. Aynı atmosferi paylaşıyoruz, çok mutluyum. Hep beraber böyle mutlu mesut hayatımıza devam edelim. Ben de aşılarımı oldum." dedi.

    "PANDEMİDE ÇALIŞTIM"

    Karantina döneminde çalıştığını belirten Yaşar, "Pandemide durmadım, single yaptım, albüm yaptım. Şimdi tabii ki sahnede olmak istiyorum. Sevenlerim sağ olsunlar konserlerimi hınca hınç dolduruyorlar." ifadelerini kullandı.

    REKLAM

    "HERKES SIKINTI YAŞADI"

    Pandemi dönemini maddi açıdan nasıl geçirdiği sorulan Ebru Yaşar, şöyle konuştu:

    Pandemi döneminde kimse hiçbir sektör bizde para kazanamadı. Ama hayat devam ediyor bir şekilde ayaktayız. Ve sanatçılar öncüdür. Ben şarkılarımı yapmayı söylemeye ve üretmeye devam ettim. Bakıldığında sektörde herkes sıkıntı yaşadı. Birçok sektör de zor günelr geçirdi ama bir kriz olduğunda biliyorsunuz önce yeme-içme eğlence sektörü etkileniyor. O yüzden tabii ki hepimiz etkilendik. Ben belki tek başıma olsaydım, evet etkilenirdim. Ama ben 25 senedir bu iş yaptığım için ona göre önlemlerimi aldığım için biraz daha bu krizi kendimce atlatmaya çalıştım ama atlatamayan çok yolun başında olan arkadaşlarımız bizleri bırakın Anadolu’da müzik yapan günlük yevmiyeyle çalışan arkadaşlarımız vardı. Ben hepimiz adına çok mutluyum. İnşallah müzik devam etsin hep olsun. Eğlence sektörü yeme-içme hep olsun. Çünkü hepimiz farkına vardık. Hepimiz için bir yerde kahve içmek, oturmak ne kadar kıymetli... Yemek yemek ne kadar kıymetli... Bir sanatçının konserine gitmek gelmek ne kadar kıymetli... O yüzden bu anların tadını çıkaralım.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ