Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Beşiktaş'ta ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in kullandığı otomobil ile polis aracının çarpışması sonucu şehit olan polis memuru 33 yaşındaki İsmet Fatih Alagöz'ün acı haberi, Çorum'da yaşayan ailesine ulaştı. Ayşe ve Çetin Alagöz çifti, şehit polis oğullarının cenazesini almak için İstanbul'a gitti.

İstanbul Beşiktaş'ta Rüzgar Çetin'in kullandığı otomobil ile polis aracının çarpışması sonucu şehit olan evli ve iki çocuk babası polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün memleketi Çorum'da yaşayan babası 61 yaşındaki Çetin Alagöz ve annesi 60 yaşındaki Ayşe Alagöz, acı haberle yıkıldı. Yetkililerden bu sabah acı haberi alan aile gözyaşlarına boğuldu. Ailenin evinin balkonuna Türk bayrağı asıldı. Acı haberin aileye ulaşmasının ardından yakınları şehidin cenazesini almak için İstanbul'a gitti.

ÖĞRETMEN ADAYIYDI POLİS OLMAYI SEÇTİ

8 yıllık polis memuru olduğu olan İsmet Fatih Alagöz'ün Fen Edebiyat Fakültesi'nden mezun olduğu, ataması yapılmayınca polisliğe geçtiği belirtildi. Özlem Alagöz ile evli olan şehit polisin 4 yaşında Metehan ile 2.5 yaşında Azra Su isimli 2 çocuğunun bulunduğu belirtildi.

ÇORUM'DA TOPRAĞA VERİLECEK

Alagöz'ün cenazesi İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde yapılacak törenin ardından memleketi Çorum'a gönderilecek.

DHA