Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem Politika Meral Akşener Balıkesir'de 300 araçlık konvoyla karşılandı

    Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) genel başkan adayı Meral Akşener, bazı temaslar için geldiği Balıkesir'de yaklaşık 300 araçlık konvoy ile karşılandı. Özellikle hanımların büyük ilgi gösterdiği Akşener, dev konvoy ile Balıkesir turu attı.

    TOKİ kavşağında partililer tarafından yaklaşık 300 araçlık konvoy oluşturulması sebebiyle trafik ekipleri ve partililer arasında tartışmalar yaşandı. Davullar ve zurnaların çaldığı karşılamada Akşener'in içinde bulunduğu araç kalabalıktan güçlükle ilerleyebildi. Bozkurt işareti ile kendini bekleyenleri selamlayan Akşener ise gazetecilerin sorularını cevaplamadı. Partililerle selfie çektiren Akşener, daha sonra kendisi için tahsis edilen otobüse bindi. Partililerin Akşener'e yakın olmak için adeta birbiri ile yarıştığı karşılama töreni sonrasında araçlarla Balıkesir'de konvoy yapıldı.

    Öte yandan, Genel Başkan Adayı Meral Akşener'i Balıkesir'de karşılamaya gelen çok sayıda Çanakkaleli dikkati çekti. Akşener'i karşılamaya gelen MHP eski il başkanları ile trafik ekipleri arasında küçük çaplı tartışmada yaşandı.

    İHA

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ