Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Astroloji Günlük burç yorumları (4 Temmuz 2019 Perşembe)
    1

    Bugün yıldızlar, Ay'ın Yengeç’e girmesiyle güvenlik, ev ve aile özlemimizi uyandıracak. Ve ayrıca, Merkür de Yengeç işaretine geçecek. Bu, aile üyelerimizi ve geçmişimizi düşünmemize neden olur. Ay Aslan’a geçiyor. Aslan burcundaki Ay baskınlığı ve kendine güveni, Aslan ise kendini tasviri, drama, sahne ve tiyatroyu temsil eder. Yaratıcılık, flört ve keyif için güzel bir zaman: Ne de olsa Aslan sahneye çıkmayı sever.

    2

    KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Birine yardım etmeye çalışacaksınız ama ne söylerseniz söyleyin önemi yok, saldırı altında olduğunu düşünecek. Bugün, sırları açığa vurmak veya başkalarının ruhsal duyarlılıklarına meydan okumak için iyi bir gün değil. Özel düşüncelerinizi gizli tutun.

    3

    BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Siz ve eşiniz şu anda biraz gerilmiş olabilirsiniz. Sizi, tembel veya bencil olmakla suçlayabilir. Haklı olabilirsiniz - en azından şu an için, ama sonra kendi kendinize düşündüğünüzde eşinize de hak vereceksiniz.

    4

    İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Şu anda bir aile üyesinden, belki de istemediğiniz bir tavsiye ve yardım alacaksınız. Onların fikrini sormamanız, onların doğru olmadıkları anlamına gelmez. Fikirlerine bir şans verin. İlk başta söylediklerini sindirmek zor olsa da, tavsiyelerinde bilgelik olduğunu görebilirsiniz.

    5

    YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Para konusunda şanslı bir gündesiniz. Tahmin etmediğiniz yerlerden para akışı sağlayabilirsiniz. Ancak sürpriz bir şekilde maddi rahatlama sağladığınız için hemen harcamaya kalkışmayın. Biraz tutumlu olmanızda fayda var.

    6

    ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Ekstra para geliyor, ancak hepsini tek bir yere ya da daha sonra pişman olacağınız devasa ve anlamsız bir ürüne harcamayın. Çalışma alanınız, yaşam tarzınız veya sağlık veya kozmetik gibi ihtiyaçlarınız için nelere ihtiyacınız olduğunu dikkatlice düşünün ve onlara harcayın.

    7

    BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Sağlığınızla ilgili kötü haberler alabilirsiniz. Diyetinizi veya yaşam tarzınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz veya yakın zamanda bazı zorluklarla başa çıkmak durumunda olan bir arkadaşınızla konuşabilirsiniz. Kendinizi iyi hissetmiyorsanız, spor ve beslenmenize dikkat etmek, kendiniz için yapabileceğiniz en büyük iyiliktir.

    8

    TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Dikkatli olmazsanız, kendinizi online bir tartışmanın içinde bulabilirsiniz. Kiminle tartışıyorsunuz, gerçekten tartışmanıza gerek var mı? O kişinin fikrini değiştirme umudunuz var mı? Boşuna enerjinizi harcamayın.

    9

    AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Çalışma ortamında, kendinizi alışılmadık yanlış anlaşılmaların sonucu olarak arada kalmış bulabilirsiniz. Açık fikirli ve olumlu bir tutuma sahipseniz, işlerin planladığınızdan çok daha iyiye gideceğini görebilirsiniz. Sıra dışı fırsatlar için gözünüzü açık tutun.

    10

    YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Bir arkadaşınızla önemli bir konu nedeniyle büyük bir tartışmaya girebilirsiniz. Arkadaşınızla bazı konularda anlaşmamanıza rağmen yine de arkadaşlığınıza devam ettirebilirsiniz. Ailenizden birine, borç vermeye karar verebilirsiniz.

    11

    OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Bugün sizi heyecan verici bir dizi fırsata götürebilir. Bazı zorlukların üstesinden gelmek için yaşam tarzınızda yapılacak düzeltmeler yapmanız gerekecek, ancak yapacağınız fedakarlıklara değecek.

    12

    KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Endişelerinizi ve küçük sorumluluklarınızı biraz unutun. Bir süredir eğlenmeyi unuttunuz, kendinize eğlenme hakkını tanıyın.Yoksa yakın zamanda enerjiniz kalmayacak. Muhtemelen bir spor veya eğlence etkinliğine davet edileceksiniz. Kabul edin.

    13

    BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Sağlık sıkıntınız için bir doktora veya dişçiye gitmeniz iyi olabilir. Korkacak bir şey olmadığını ya da en azından korktuğunuz kadar kötü olmadığını göreceksiniz. Aslında, kendi kendinize yarattığınız kaygınız sorundan daha kötü olabilir.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ