Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Hadise'ye ikinci haciz şoku - Magazin haberleri
    1

    Bodrum’da işlettiği plajın mülk sahipleri tarafından hakkında haciz işlemi başlatılan Hadise, ablasının 200 bin liralık borcu nedeniyle ikinci kez hacizlik oldu.

    2

    OTOMOBİL ŞOKU...

    HT Magazin'den Tarkan Abdullahoğlu'nun haberine göre, Hadise, iki yıl önce Bodrum Yalıkavak’ta açıp iki sezon işlettiği La Plaj’ın 1 milyon 900 bin liralık borcu nedeniyle davalık olmuş, iş hacze kadar varmıştı.

    3

    Dava sonuçlanmamışken ünlü popçu bu kez ablası Hülya Açıkgöz’ün 200 bin TL’lik ödenmeyen otomobil borcu nedeniyle hacizlik oldu.

    4

    ÖDEME SÖZÜ VERDİ

    Haciz memurları ve avukatlar haciz işlemleri için önceki gün Hadise’nin Beşiktaş’taki ofisine gitti.

    5

    İşlemler yaklaşık üç saat sürerken ünlü şarkıcının avukatları ofise gelerek alacaklılarla uzlaşmaya çalıştı.

    6

    Uzun görüşme trafiği sonrası borcun kısa zamanda ödeneceği taahhüt edilince haciz durduruldu.

    7

    HÜLYA AÇIKGÖZ'DEN AÇIKLAMA

    Çıkan haberler üzerine Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulundu. İşte Açıkgöz'ün o açıklaması:

    8

    Hakkımda çıkan haberler ile ilgili ilk ve son açıklamamdır;

    Bodrum'da iki senedir büyük emekler ile işlettiğim La Plaj ile Hadise'nin hiç bir ticari ilişkisi ve yatırımı yoktur. Sadece sahne bedeli karşılığında plajda sahne almıştır.

    9

    Haberlerde bahsi geçen arsa sahibi ile hiç bir ilgim yok, çünkü benim bir kira sözleşmem yok. Sadece işletme sözleşmem var. Bu durumda benim arsa sahibine borcum olduğuna dair çıkan haberler tamamen gerçek dışıdır.

    2017 yazında işletmemde tehditler altında, zorla senet imzalatıldığının haberi neden yapılmıyor? Ortaklarım tarafından dolandırıldığımın haberi neden yapılmıyor? Kardeşleri sanatçı olmadığı için mi?

    10

    Bu vatan için herşeyi yapabilecek bir kadınım! Bir kadın olarak tüm bunlar ile savaşırken ne polis, ne devlet yanımda durup bana destek olmadı! Ben tek başıma bu namus ve şeref yoksunu insanlar ile uğraştım ve uğraşmaya devam ediyorum!

    Haksız yere yapılan hacizler ile beni yıldırmaya çalışıyorlar. Peki benim ticari şirketime yapılan hacizlerin Hadise ile nasıl bir ilgisi olabilir? Haciz için magazin kameraları ile gelinen yer benim ofisim değil.

    11

    Davamız devam ediyor! Ben haklı olduğum davadan asla vazgeçmem! Herkesin bangır bangır söylediği "Kadına Şiddete Hayır" sözü neden bize gelince "Kadına Şiddete Evet" oluyor?

    Kadın başıma bir şirket kurdum! Takdir edilmem, destek görmem gereken yerde yemediğim tehdit, hakaret kalmadı!

    12

    Bunca yaşanan problemlerden dolayı La Plaj'ı bu sene açmama kararı aldım. Onlarca ekmek yiyen insanın ekmeği ile oynayanların Allah yanına kar bırakmaz!

    Tekrar söylüyorum ben tehditlere boyun eğmem! Ben savaşırım! Çünkü ben kadınım! Allah'tan başka da kimseye ihtiyaç duymam ve korkmam! Saygılarımla, Hülya Açıkgöz

    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27