Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Sağlık İnsan Ken bebek Rodrigo Alves cinsiyetini değiştiriyor!
    1

    "Hormonlarla kendi kendime ilaç verdim ve hastaneye kaldırıldım" diyen İnsan Ken bebek lakaplı Rodrigo Alves, gizli bir trans kadın olarak hayatını riske attığını belirtti.

    2

    Alves, bu güne dek 600 bin pound (4.613.932,80 TL) üzerinde harcama yaptığı ameliyatlardan pişmanlık duyduğunu itiraf etti.

    3

    İngiliz gazete Daily Mail'de yer alan habere göre; 36 yaşındaki Brezilyalı Alves, üç aydır kapalı kapılar ardında bir kadın olarak yaşadığını söyleyerek, artık Roddy ismini tercih ettiğini kaydetti.

    4

    Alves, cinsiyet değiştirme operasyonu ile geçişini tamamlayacağını belirtti. Üç aydır kadın olarak yaşayan Rodrigo, başkalarını ise kendisinin yaptıklarını yapmamaları konusunda uyardı.

    5

    "ERKEK OLMAK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPTIM AMA..."

    Estetik bağımlılığıyla dünya çapında tanınan Alves, "Erkek olmak için elimden geleni yaptım ama çok da başarısız oldum çünkü mutlu değildim" dedi.

    6

    Bu güne dek olan pişmanlıklarını sıralayan Alves, "Onlarca estetik yaptırdım ama asıl istediğim kadın olmaktı. Sahte karın kası ve kollara sahip olduğum için pişmanlık duyuyorum. Keşke o günlerde bir psikiyatrist ve o yolculukta bana yardım edecek insanları görecek güce sahip olsaydım" dedi.

    7

    1 YIL İÇİNDE CİNSİYET DEĞİŞTİRME AMELİYATI OLACAK

    Alves sözlerini şöyle sürdürdü: "Kadın olmaktan şüphe duymuyorum. Hala yapılacak ameliyatlar var, bir yıl içinde cinsiyet değiştirme ameliyatım olacak."

    8

    Alves, Instagram hesabındaki bütün fotoğraflarını silerek, sadece son halinin fotoğraflarını koydu.

    9

    Roddy Alves, daha önce yaptığı açıklamada şu ifadelerde bulunmuştu: "Çocukken bir kız gibi göğüslerim vardı. Okulda benimle 'patates kafa' diye dalga geçiyorlardı. 7 yaşındayken beni merdivenlerden itmişlerdi.